Křesadlo EXOTAC nanoSTRIKER XL

Kód: ET1140BLK ET1140BLKOD ET1140ORG Zvolte variantu
924 Kč 764 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost Zeptejte se nás na dostupnost Zeptejte se nás na dostupnost Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
  • křesadlová tyč ze směsi ferrocerium/magnesium
  • délka dříku 6cm
  • voděodolné, teplota hoření téměř 3000°C
  • ochranné pouzdro z anodizovaného hliníku
  • karbid wolframové extra ostré škrkátko
  • více než 3000 škrknutí na jednu křesadlovou tyč
  • vyměnitelná křesadlová tyč
  • balení obsahuje závěsnou šňůrku
  • VYROBENO V USA!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesadlo nanoSTRIKER XL od EXOTEC je Porsche mezi křesadly! Vyznačuje se nízkou váhou, malou velikostí, vysokou kvalitou a zejména kompaktností. Všechny prvky jsou uloženy v odolném pouzdru z anodizovaného hliníku. Nikde nic necinká a nepřekáží. Nosit ho tak můžete například na klíčích aniž by překáželo nebo budilo nechtěnou pozornost. Před použitím odšroubujte škrkátko, které je umístěno v horní části a slouží současně jako závěsné poutko. Poté odšroubujete křesací tyč. Tu otočtě a zašroubujte zpět do držátka křesadlo. A jste připraveni! V případě, že vyčerpáte svých 3000 podpalovacích škrtů, vyměníte pouze ferroceriovou tyč a zbytek si ponecháte původní.

TIP pro použití:

Křesadlová tyč má z výroby na povrchu ochranný potah. Před prvním škrknutím ho seškrábněte škrkátkem. Při křesání aplikujte na škrkátko mírný tlak a poté křísněte vyšší rychlostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky

Křesadlo EXOTAC nanoSTRIKER jak na to

Křesadlo EXOTAC nanoSTRIKER tip pro použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EXOTAC, Inc je přesně to co nastane, když dáte dohromady outdoorové nadšence a partu techniků s inženýrským titulem. EXOTAC je rodinný podnik v soukromém vlastnictví se sídlem a výrobou ve městě Buford, Georgia, USA. Společnost byla založena absolventem Purdue University, který má slabost pro všechny věci za jejichž vznikem stojí příroda a lidský génius. Výrobky EXOTAC v sobě kombinují kovy, přírodní bohatství a taky trochu historie. 

Cílem společnosti EXOTAC je vývoj a výroba extraordinérního, vysoce kvalitního a unikátního vybavení jak do přírody, tak do města. EXOTAC si také stojí za tím, že se neohlíží na náklady pokud se to týká vývoje a kvality výroby. Produkty EXOTAC nepatří do kategorie masové výroby při nejnižší ceně. Každý produkt a každá série je vyráběna v omezených  počtech, tak abychom byli schopni zaručit maximální kvalitu a odstranění nedostatků.