Křesadlo EXOTAC nanoSTRIKER XL

Kód: ET1140BLK ET1140BLKOD ET1140ORG Zvolte variantu
924 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
  • křesadlová tyč ze směsi ferrocerium/magnesium
  • délka dříku 6cm
  • voděodolné, teplota hoření téměř 3000°C
  • ochranné pouzdro z anodizovaného hliníku
  • karbid wolframové extra ostré škrkátko
  • více než 3000 škrknutí na jednu křesadlovou tyč
  • vyměnitelná křesadlová tyč
  • balení obsahuje závěsnou šňůrku
  • VYROBENO V USA!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesadlo nanoSTRIKER XL od EXOTEC je Porsche mezi křesadly! Vyznačuje se nízkou váhou, malou velikostí, vysokou kvalitou a zejména kompaktností. Všechny prvky jsou uloženy v odolném pouzdru z anodizovaného hliníku. Nikde nic necinká a nepřekáží. Nosit ho tak můžete například na klíčích aniž by překáželo nebo budilo nechtěnou pozornost. Před použitím odšroubujte škrkátko, které je umístěno v horní části a slouží současně jako závěsné poutko. Poté odšroubujete křesací tyč. Tu otočtě a zašroubujte zpět do držátka křesadlo. A jste připraveni! V případě, že vyčerpáte svých 3000 podpalovacích škrtů, vyměníte pouze ferroceriovou tyč a zbytek si ponecháte původní.

TIP pro použití:

Křesadlová tyč má z výroby na povrchu ochranný potah. Před prvním škrknutím ho seškrábněte škrkátkem. Při křesání aplikujte na škrkátko mírný tlak a poté křísněte vyšší rychlostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky

Křesadlo EXOTAC nanoSTRIKER jak na to

Křesadlo EXOTAC nanoSTRIKER tip pro použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EXOTAC, Inc je přesně to co nastane, když dáte dohromady outdoorové nadšence a partu techniků s inženýrským titulem. EXOTAC je rodinný podnik v soukromém vlastnictví se sídlem a výrobou ve městě Buford, Georgia, USA. Společnost byla založena absolventem Purdue University, který má slabost pro všechny věci za jejichž vznikem stojí příroda a lidský génius. Výrobky EXOTAC v sobě kombinují kovy, přírodní bohatství a taky trochu historie. 

Cílem společnosti EXOTAC je vývoj a výroba extraordinérního, vysoce kvalitního a unikátního vybavení jak do přírody, tak do města. EXOTAC si také stojí za tím, že se neohlíží na náklady pokud se to týká vývoje a kvality výroby. Produkty EXOTAC nepatří do kategorie masové výroby při nejnižší ceně. Každý produkt a každá série je vyráběna v omezených  počtech, tak abychom byli schopni zaručit maximální kvalitu a odstranění nedostatků.