Puškohled FALKE 4 - 16 x 44

Kód: FAL32-0030
12 100 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Univerzální puškohled pro lov a sport za denního světla ze série FALKE TAC. Ideální pro ty, kteří často míří bez doostřování při nižších úrovních zvětšení, ale přesto chtějí možnost přesného záběru na velké vzdálenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Univerzální puškohled pro lovecké a sportovní aplikace za denního světla.
  • Ideální pro ty,často míří bez doostřování při nižších úrovních zvětšení, ale přesto chtějí možnost přesného záběru na velké vzdálenosti.
  • Přestože je tento puškohled vhodný pro všechny kalibry Magnum, je také velmi oblíbený na zbraních 0,22 lr kvůli zvětšení a kompenzaci paralaxy, protože se obvykle střílí pouze na 25 m nebo 50 m.
  • Vyrovnání paralaxy umožňuje zaostření od 9,14 m do nekonečna. Přesné nastavení kliknutí 1/8 MOA lze rychle upravit a zajistit proti překliknutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 4x-16x
Průměr čočky: 44mm
Průměr středového tubusu: 30mm
Délka: 38cm
Hmotnost: 800
Nastavení paralaxy: 9,14 m - ∞
Rozsah bočního nastavení: 58 MOA
Rozsah nastavení výšky: 58 MOA
Hodnota úpravy za kliknutí: 1/8 MOA
Oční reliéf: 120-88
Zorné pole: 9,57-2,38 / 100 m
Obrazová rovina: Druhá úroveň obrazu
Dioptrická korekce: +2 ~ -3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.