Předsazená montáž na optiku Schmeisser SMP

Kód: 38-SMP-0001
5 560 Kč 4 595 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Německy precizní předsazená montáž pro váš puškohled s lištou pro připevnění přídavného kolimátoru.

  • Jednodílná offsetová sestava
  • Integrované 30 mm kroužky
  • Průměr kroužku 27,5 mm
  • 50 mm vzdálenost mezi kroužky
  • Umožňuje uchycení velkých puškohledů
  • Ocelové svorky s pružinou Cantilever pro přichycení hlavní lišty
  • Integrovaná lišta Picatinny pro připevnění kolimátoru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Offsetová montáž Schmeisser SMP, umožňuje bezpečné a jednoduché připevnění puškohledu. Montáž má jednodílnou, offsetovou konstrukci, takže je ideální pro pušky typu AR. Při upevnění na horní pouzdro závěru vám neustále zůstane dostatek prostoru pro manipulaci s napínací pákou. Montáž je vhodná i pro dynamickou střelbu, protože její součástí je i integrovaná lišta pro připevnění kolimátoru.

Montáž umožňuje připevnění i velkých puškohledů s průměrem 30mm. Kroužky mají průměr 27,5 mm, vzdálenost mezi kroužky je 50 mm. Každý montážní kroužek je vybaven čtyřmi imbusovými šrouby, které spolehlivě zabraňují prokluzování puškohledu. Pevné, pružinové ocelové svorky zajišťují sestavu SMP na kolejnici PicatinnySoučástí montáže je další horní lišta Picatinny pro snadnou montáž reflexních mířidel nebo jiného příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Varianta: pro puškohledy 30 mm
Hmotnost: 320 g
Délka: 175 mm
Výška: 23 mm (od horní části kolejnice - spodní část kruhu)
Povrchová úprava: Tvrdá eloxace podle MIL-A8625F Typ III Třída 2
Rozsah dodávky: montáž SMP, horní lišta Picatinny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm