Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 Dynamic L 14,5" Černá

Kód: 03-0177M
74 551 Kč 61 612 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 • Ráže: .223 Rem. 
 • Délka hlavně: 37 cm (14,5"), stoupání 1:9
 • Celková délka:  80,5 / 90,5 cm
 • Váha: 2900g
 • volně plovoucí lehká hlaveň
 • kompenzátor NoRec Schmeisser
 • volně plovoucí přepažbí s rozhraním M-Lok Slim
 • odlehčený skeletonizovaný nosič závorníku
 • spoušť Schmeisser Dynamic 1600g a utrarychlý reset
 • stavitelný klikací ocelový gasblock Schmeisser
 • stavitelná pažba 6 pozic
 • kompletní oboustranné ovládání
 • pojistka spouště ve volitelném rozsahu 45°- 90°
 • NADSTANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ:
  • odolný plastový kufr s kódovaným zamykáním
  • mechanická stavitelná sklopná flip-up mířidla
  • kompletní čištění Schmeisser
  • boresnake na čištění hlavně
  • krátký M-LOK Picatinny rail na zbraňové příslušenství 
 • Vyrobeno v Německu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

DYNAMIC JE DYNAMIT!

Lehkost, perfektní kontrola zpětného rázu, jemná spoušť s ultrakrátkým resetem a maximální vybavenost! To vše dělá Dynamic ideálním pro dynamické disciplíny, ale i práci nebo lov. Puška Schmeisser AR 15 Dynamic L 14,5" je zbraň legendární americké konstrukce vyrobená firmou Schmeissernekompromisní německou kvalitou. Konstrukčně jde o klasickou plynovku, tedy tzv. DGI, Direct Gas Impingement. Použití vysoce kvalitních materiálů je samozřejmostí. Všechny díly, které nejsou vyrobeny v Německu (a těch je minimum) jsou pouze od NATO certifikovaných výrobců.

Dynamic se vyrábí se v ráži .223 Rem. a je určen i pro použití s municí 5,56x45 NATO. Oproti standardní pušce Schmeisser má Dynamic sníženou váhu o téměř 400gPředpažbí je typu Slim pro efektivnější a ergonomičtější manipulaci a montážní rozhraní je  M-LOK, vyvinuté světoznámou značkou Magpul. Předpažbí je proti protočení pojištěno navíc dvěma výstupky, které ho fixují oproti hornímu rámu zbraně. Úchyt předpažbí je proveden třemi zapuštěnými šrouby se závitovými vložkami HELICOIL® pro vysokou pevnost. Předpažbí je také vybaveno horní Picatinny lištou pro upevnění příslušenství. 

Rám zbraně je vyroben z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací. Vybaven je horní Picatinny lištou a najdete na něm kompletní oboustranné ovládání a to včetně vypouštění zásobníku a závěru. Puška je vybavena mil-spec dorazem závěru, tak aby případné nedovření závěru mohlo být střelcem rychle a efektivně řešeno.  Výrobce garantuje nástřel 15 000 ran na hlaveň

Puška je v základu vybavena ocelovým stavitelným gasblockem Schmeisser. Gasblock nastavujete klikáním, které je praktické zejména v době, kdy můžete zbraň používat například s tlumičem. Stačí si jen zapamatovat počet kliknutí a po sejmutí tlumiče nastavíte gasblock zpět do původní ideální polohy. Oproti standardní sérii je Dynamic vybaven kompenzátorem zpětného rázu NOREC a osazen citlivější Drop-in dynamickou spouští s odporem jen 1,6 kg a s ultra krátkým resetem. U všech pušek AR15 Schmeisser jsou pojistka, záchyt závěru a vypouštěč zásobníku navrženy pro oboustranné použití. Pojistka je křidélková, stavitelná na 45°nebo 90°.

Oboustranně řešená je i zvětšená natahovací páka, která je vybavena drážkami pro odvod spalin, které rovněž oceníte zejména při použití tlumiče výstřelu, ale i pokud jste levostranní střelci. Natahovací páka je rovněž z vlastní produkce Schmeisser.

Pažba pušky je polymerová teleskopická 6 polohová, s jasným a bezpečným chodem nastavení. Pažba má dva body pro upevnění řemenu pomocí QD poutka. Buffer má vlastní dvojitě vinutou pružinu, typickou pro německé AR pušky . Pažbička je z formovaného polymeru a má protiskluzovou úpravu stejně jako botka pažby.

Nosič závorníku je oproti standardní verzi skeletonizovaný. Nosič závodníků a závorník jsou ošetřeny manganovým fosfátování. 

Puška má váhu 2900g a při plném zasunutí pažby měří 80,5cm. Koncepčně je puška navržena do náročných podmínek a pro dynamickou střelbu.Puška je schopna bezchybné funkce s naprostou většinou světově vyráběných zásobníků AR 15. 

Každá jednotlivá puška AR15 je testována a kontrolována střelbou s různými typy střeliva a s odlišnými zásobníky před opuštěním továrny. 

Nadstandardním a příjemným bonusem k pušce je i výbava, která je součástí. S puškou dostane nový vlastník odolný plastový kufr s kódovým zamykáním, kompletní čištění Schmeisser, bore snake na čištění hlavně, plastová sklopná flip-up stavitelná BUS mířidla, krátký m-lok Picatinny rail a ovládací klíče k příslušenství.  

Více informací si můžete přečíst v recenzi pušky Schmeisser Dynamic 14,5L od několikanásobného policejního mistra ČR ve střelbě Radima Maděránka. 

Dopřejte si jistotu kvality bez kompromisu a radost z dokonalosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s plynovým kanálem
Ráže: .223 Rem
Váha: 2900g
? Délka: 80,5/90,5 cm
Délka hlavně: 37 cm (14,5")
Stoupání vývrtu: 1:9
Úsťové zařízení: kompenzátor zpětného rázu NOREC
Pouzdro závěru: kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizace
Závěr: samonabíjecí s manganovým fosfátováním
Páka závěru: zvětšená, oboustranná, Ocel/ 6082 Hliník
Předpažbí: volně plovoucí M-Lok “Slim-Line” profil, picatinny lišta na vrchu, třípolohové zámky, eloxování
Mířidla: stavitelná a sklopná
Pažba: 6 pozic
Spoušť: dynamická Drop-In, 1,6kg, krátký reset
Pojistka: oboustranná, křidélková, nastavitelná na 45° a 90°
Zásobník: na 10 nábojů
Položka byla vyprodána…

Kompenzátor Schmeisser NoRec

Napínací páka, pojistka Schmeisser

Schmeisser AR 15 - představení

Schmeisser AR 15 Dynamic

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 15.11.2022
Luxus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm