Pažba Schmeisser Combat Sport Stock

Kód: 203517-00011S
6 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pažba Combat Sport Stock zkrátí délku zbraně o 6 cm a přináší lepší oporu líce při střelbě a tím vyšší stabilitu zbraně. 

  • Zasouvací pažba Combat Sport Stock má 4 polohy
  • Vyrobeno v Německu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model pažby pušky CSS (Combat Sport Stock) umožňuje lepší oporu líce a zkrátí délku zbraně o 6,5 cm. Pažba je polymerová s ocelovými vodítky. Má jasný a bezpečný chod nastavení. Pažba má dva body pro upevnění řemenu pomocí QD poutka. Pažbička je z formovaného polymeru a má protiskluzovou úpravu stejně jako botka pažby. Elegantní design, který zahrnuje řadu funkčních prvků, aniž by přidával nežádoucí objem nebo obětoval trvanlivost či výkon.
 
Součástí balení je: Schmeisser Combat Sport Stock, Buffer, vyrovnávací pružina a Takedown Pin.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Pažba: CSS zasouvací 4 polohy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm