Puškohled FALKE 2-12x50-HD TAC

Kód: FAL32-0046
9 299 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Puškohled FALKE 2-12x50-HD TAC

 • Rozsah zvětšení 2x-12x
 • Ideální pro střelbu na dlouhé vzdálenosti
 • Průměr čočky je 50mm
 • Průměr středového tubusu je 30mm
 • Délka je 355 mm
 • Váha je 670 g
 • Vodotěsné a proti zamlžování díky dusíkové náplni
 • Odolný proti poškrábání a robustní povrch v matné černé barvě
 • Zaměřovací kříž: sportovní tečka
 • Zorné pole je 20 - 3 m / 100 m
 • Optická rovina: druhá optická rovina (SFP)
 • Korekce dioptrií: +2,5~ -2,5
 • Vyvinuto v Německu

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FALKE 2-12x50 HD je kompaktní všestranný puškohled, který se svým 2 -12 zvětšením najde uplatnění v různých střeleckých sportech a myslivosti. Díky jemnému osvětlenému bodu a vysokému rozsahu zvětšení je puškohled výkonný i za šera. Ať už na krátké nebo dlouhé vzdálenosti při dynamické střelbě nebo při lovu – terčová optika FALKE přesvědčí v každé situaci. FALKE 2-12x50 HD vděčí za svou vysokou kvalitu obrazu a čistotu propustnosti světla přes 90 procent.

Povrch odolný proti poškrábání a dusíková náplň pro vodotěsné vlastnosti a vlastnosti proti zamlžování doplňují výkonnostní balíček puškohledu FALKE.

Robustní a zároveň velmi moderní a ergonomické puškohledy FALKE přesvědčují především sportovní střelce, kteří dbají na cenu. Vynikajícího poměru ceny a výkonu je dosaženo nejmodernějšími výrobními metodami. Dioptrická korekce také umožňuje efektivní kompenzaci zrakové ostrosti. 

Puškohledy FALKE byly vyvinuty profesionály a testovány profesionály. Jsou praktickými a odolnými společníky pro přesné, IPSC střelce a lovce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 2x-12x
Průměr čočky: 50mm
Průměr středového tubusu: 30mm
Délka: 355 mm
Hmotnost: 670 g
Zorné pole: 20 - 3 m / 100 m
Optická rovina: druhá optická rovina (SFP)
Korekce dioptrií: +2,5 ~ -2,5

Falke na ShotShow 2018

Nastřelení pušky s puškohledem

Rozdíl mezi SFP a FFP - optické roviny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.