Kolimátor Falke LE GEN II

Kód: FAL30-0019
Novinka
Značka: FALKE
11 150 Kč
Skladem
  • Reflexní kolimátor s červenou tečkou
  • Automatické zasunut a vypnutí / sensor pohybu
  • Umožňuje rychlé a přesné zamíření
  • Maximální výkon i v extrémních podmínkách
  • Vodotěsný do 10 m
  • Pracuje v rozmezí teplot od +70 do -68°C
  • Kovové pouzdro pro maximální odolnost
  • Vyvinuto v Německu
  • Velmi odolný!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflexní kolimátor byl vyvinut v Německu pro nejnáročnější požadavky a maximální výkon, a to i za extrémních podmínek. Kompaktní konstrukce s integrovaným rychloupínacím systémem chráněným proti ztrátě. Utěsněná elektronika v nárazuvzdorném kovovém pouzdře je vodotěsná do hloubky 10m. Kruh 65 MOA (ekvivalent EOTech) s 2 MOA bodem umožňuje rychlé a přesné zamíření. Automatický spínač zap/vyp je připojen k snímači pohybu a zaručuje extrémně dlouhou životnost baterie. Ovládací prvky jsou na boku a umožňují tak těsnou montáž zvětšovacího modulu. Pokud je kolimátor sejmut po 5 minutách se automaticky přepne do klidového režimu a okamžitě se aktivuje při opětovné instalaci. Z klidového stavu se úplně vypíná po dvou hodinách.Po zapnutí se FALKE LE automaticky vrátí k dříve nastavené úrovni jasu.Ovládání jasu včetně několika úrovní zařízení pro noční vidění se provádí pomocí inteligentního tlačítka, které lze také ovládat rukavicemi. Čočka diody je povlakovaná a podobná safírovému sklu používanému v hodinkách. Tím je zabezpečené snadné čištění bez nebezpečí poškrábání.Patentovaný systém clony "killflash" (je součástí dodávky) lze spolehlivě namontovat a odstranit během několika sekund.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Záměrný obrazec: 65 MOA kruh s 2MOA tečkou
Výškové a stranové nastavení: +70MOA, -70MOA
Typ baterie : CR2
Životnost baterie: s auto vypnutím 100-4000h
Úrovně jasu: 10 denní, 10 neviditelné pro NV
Auto vypnutí:
Hmotnost: 271g
Rozměry: 110 x 51 x 58mm (d x š x v)
Materiál: hliníková slitina, tvrdý elox
Odolnost: do ráže .50BMG

Test odolnosti Falke LE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.