Čistící sada se šňůrou Real Avid Gun Boss .223/5,56 mm

Kód: AVGBMK223
1 250 Kč 1 033 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Čistící sada Gun Boss .223 / 5.56 mm Real Avid® obsahuje vše potřebné pro čištění údržbu vaší zbraně. Jedná se o praktický set, který využijete nejen doma, ale také v terénu. 

  • Určena pro ráže: .223/5.56 mm
  • Praktické pouzdro
  • Fosforovo-bronzový kartáč
  • Nylonový kartáč
  • Šťourák
  • 25 vytěráků
  • Skládací vytěráková tyč
  • Ergonomické T madlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny nástroje v čistící sadě Real Avid Gun Boss .223/5,56 mm jsou velice odolné a zaručují ty nejlepší možné výsledky. Součástí balení je kapesní čistič Bore Boss® pro rychlé čištění v případě, že zrovna nemáte dostatek času na plnohodnotnou údržbu. Jestliže se ale rozhodnete pro důkladné čištění, najdete v setu vše, co budete potřebovat. Jde o univerzální čistící sadu do každé situace. Určena je pro ráže .223/5.56mm

V sadě najdete fosforovo-bronzový a nylonový kartáč pro čištění hlavně. Nechybí ani nejrůznější vytěráky hlavně. V balení jich najdete hned 25 kusů. Velice praktická je skládací vytěráková tyč s ergonomickým madlem ve tvaru T. Nechybí ani kartáče pro odstranění zapečeného karbonu a šťouráky. Vytěrákovou tyč lze jednoduše složit a našroubovat na ni kartáč nebo vytěrák přesně podle vašich potřeb. Vše je uloženo v praktické krabičce, díky které máte vše potřebné na jednom místě. Po rozložení krabičky zůstane střední část otevřená, takže k vyměnitelným komponentům máte vždy snadný přístup.

Sada obsahuje také kapesní čistič hlavně BORE BOSS®. Ten vám znatelně usnadní proces čistění v situacích, kdy nemáte dostatek času. Jedná se o kompaktní čistící šňůru hlavně. Čistící šňůra je vyrobena z jednoho kusu kabelu s integrovaným fosforovo-bronzovým kartáčem a textilním vytěrákem.

Používání je opravdu jednoduché a intuitivní. Stačí otevřít pouzdro čističe, vytáhnout čistící šňůru a protahovací kabel prostrčit skrz hlaveň. Potom stačí upevnit provlečený konec kabelu do speciálního úchytu na pouzdře samotného čističe a jednoduše táhnout pouzdrem směrem k sobě, abyste z hlavně vytáhli celý kabel i s kartáčem a látkovým vytěrákem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění na zbraně
Záruka: 2 roky
Ráže: .223/5.56 mm
Počet vytěráků: 25 ks
Délka lanka: 81 cm
Odolný kryt: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: