Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 Ultramatch STS 20"

Kód: 03-0122M
67 200 Kč 55 537 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 • Puška AR 15 pro přesnou střelbu
 • Ráže: .223 Rem. / 5,56 NATO
 • Těžká kanelovaná, volně plovoucí hlaveň, Bull profil,  nerezová ocel
 • Hlaveň: 20" / 51cm, stoupání 1/8
 • GasBlock .936
 • Volně plovoucí Slim předpažbí s rozhraním M-LOK
 • Kompletní oboustranné ovládání
 • Dvoustupňová spoušť/krátký reset
 • Pevná pažba A4 s integrovaným zásobníkem
 • Váha: 4000 g
 • Celková délka: 97 cm
 • 2x zásobník na 10 ran

 • NADSTANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ:
  • odolný plastový kufr s kódovaným zamykáním
  • kompletní čištění Schmeisser
  • boresnake na čištění hlavně
  • krátký M-LOK Picatinny rail na zbraňové příslušenství 
 • Vyrobeno v Německu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární americká konstrukce s nekompromisní německou kvalitou.

Schmeisser AR 15 Ultramtach 20" STS je  puška pro přesnou střelbu s těžkou soutěžní hlavní a integrovaným náhradním zásobníkem v pažbě. Puška je z nejkvalitnějších materiálů a je kompletně sestavena v Německu, v dílnách firmy Schmeisser v Krefeldu. Všechny díly, které nejsou přímo od firmy Schmeisser (a těch je opravdu minimum) pochází  pouze od evropských výrobců - certifikovaných dodavatelů pro ozbrojené síly NATO. Puška je určená pro lovecké i sportovní použití a pro sebeobranu.

Schmeisser AR 15 Ultramtach 20" STS je klasická plynovka, tedy legendární americké konstrukce tzv. DGI, Direct Gas Impingement. Vyrábí se v ráži .223 Rem. a je určena i pro použití s municí 5,56x45 NATO. Těžká hlaveň z nerezové oceli v délce 20" / 51cm, se stoupáním vývrtu 1/8 je kanelovaná, má silný "Bull" profil. Hlaveň je výrobcem garantovaná na 15000 výstřelů.

Puška má volně plovoucí předpažbí M-Lok Slim pod kterým se skrývá ocelový stavitelný gasblock Schmeisser . Gasblock nastavujete klikáním, které je výrazné jak pro hmat tak na poslech.  Předpažbí je proti protočení pojištěno navíc dvěma výstupky, které ho fixují oproti hornímu rámu zbraně. Úchyt předpažbí je proveden třemi zapuštěnými šrouby se závitovými vložkami HELICOIL® pro vysokou pevnost. Předpažbí je také vybaveno horní Picatinny lištou pro upevnění příslušenství.   

Rám zbraně je vyroben v souladu s Mil-Spec standardy z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací - tvrdě eloxováno. Vybaven je horní Picatinny lištou a najdete na něm kompletní oboustranné ovládání a to včetně vypouštění zásobníku a závěru. Puška je vybavena mil-spec dorazem závěru, tak aby případné nedovření závěru mohlo být střelcem rychle a efektivně řešeno.

Pojistka spouště je křidélková oboustranná a stavitelná na 45°nebo 90°stupňů . Dvoustupňová spoušť má v základní verzi odpor 2,04 kg (1. stupeň 1135g, 2. stupeň 908g). Spoušť má jasně definovaný chod, který spolu s krátkým resetem spouště výrazně přispívá k přesnosti a rychlosti střelby.

 Oboustranně řešená je i zvětšená natahovací páka, která je vybavena drážkami pro odvod spalin. Natahovací páka je rovněž z vlastní produkce Schmeisser.

Pažba pušky je polymerová pevná typu A4 a botce má pouzdro s integrovaným náhradním zásobníkem na 10 ran. Zásobní se vysunuje po stisknutí zapuštěné pojistky. , s jasným a bezpečným chodem nastavení. Pažba má dva body pro upevnění řemenu pomocí QD poutka a průvlek na řemen. Buffer má vlastní dvojitě vinutou pružinu, typickou pro německé AR pušky . Pažbička je z formovaného polymeru a má protiskluzovou úpravu stejně jako botka pažby.

Nosič závorníku a závorník jsou ošetřeny manganovým fosfátování. Příjemné je precizní usazení plynového násadce, kde se opět pozná tradiční německá kvalita práce. Velice kvalitně je vyroben a doleštěn i úderník.

Puška má váhu 4000g a celková délka je 97cm. Koncepčně je puška navržena do náročných podmínek a je plně v souladu s mil-spec standardy. V souladu s tímto konceptem je puška schopna bezchybné funkce s naprostou většinou světově vyráběných zásobníků AR 15. 

 Každá jednotlivá puška AR15 je testována a kontrolována střelbou s různými typy střeliva a s odlišnými zásobníky před opuštěním továrny. 

Bonusem k pušce je i výbava, která je součástí.

S puškou dostane nový vlastník odolný plastový kufr s kódovým zamykáním, kompletní čištění Schmeisser, bore snake na čištění hlavně, krátký M-LOK Picatinny rail a ovládací klíče k příslušenství.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s plynovým kanálem
Ráže: ,223 Rem./ 5,56 NATO
Celková váha: 4000 g
Celková délka: 97 cm
Délka hlavně: 20" / 51 cm
Hlaveň: těžká, volně plovoucí, tepelně zpracovaná, Bull profil .936, nerezová
Stoupání vývrtu: 1/8
Závěr: AR 15, samonabíjecí, skeletonizovaný - odlehčený
Horní / spodní pouzdro závěru: kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s picatinny lištou na vrchu, tvrdě eloxováno
Napínací táhlo závěru: oboustranné, zvětšené, s vybráním, zvětšená, oboustranná, ocel/ 6082 Hliník
Předpažbí: volně plovoucí M-Lok “Slim-Line” profil, Picatinny lišta na vrchu, upínací šrouby s e závitovou vložkou HELICOIL®, pojistné kolíky proti protočení, tvrdě eloxováno
Pažba: pevná, polymerová, s integrovanou schránkou na zásobník 10 ran, zásobník v pažbě
Spoušť: dvoustupňová, odpor 2,04 kg (1. stupeň 1135g, 2. stupeň 908g), krátký reset
Pojistka: oboustranná, křidélková, nastavitelná na 45° a 90°
Pažbička: formovaný polymer, protiskluzová úprava
Zásobník: 10 nábojů
Vybavení: čtyřvrstvý ochrany uzamykatelný kufr, přenosné čištění, boresnake, montážní klíče, 5 slot Picatinny rail M-LOK
Položka byla vyprodána…

Schmeisser AR 15 ULTRAMATCH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm