Montáž na optiku Schmeisser QSM offset 30 mm 0MOA

Kód: 38-MAK-0001
8 590 Kč 7 099 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Offsetová montáž na optiku Schmeisser QSM offset 30 mm 0MOA. Jednoduché upínání, snadné sejmutí a schopnost držet nástřel.

  • Patentované monoblokové rychloupínání
  • Se samosvorným pákovým zámkem
  • Offset  2,5"
  • Varianta 30 mm
  • Opakovatelná montáž bez použití nářadí
  • Materiál hliník 7075 T6
  • Barva černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montáž Schmeisser QSM má patentované monoblokové rychloupínání, které pro společnost Schmeisser vyrábí firma MAK. Pákový zámek je samosvorný pro opakovatelné umístění na pušce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Materiál: Hliník 7075 T6
Varianta: 0 MOA, 30 mm
S posunem: 2,5"
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm