Set mobilní virtuální střelnice pro AR15 Virtual Shot Mantis Blackbeard

Kód: 7188
8 760 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Cenově zvýhodněný ultimátní set, který vytvoří jedinečný střelecký trenažér. Nejrealističtější suchý nácvik pro individuální střelecký trénink.  Set obsahuje tréninkový laserový systému MANTIS Blackbeard (zelený laser) pro suchý nácvik střelby a Virtuální střelnici Virtual Shot Mk.1. Nejpokročilejší mobilní virtuální střelecký systéme, který vám umožní suchý trénink s vaší vlastní zbraní, kdykoliv máte chvíli volno.

  • Mantis Blackbeard pro automatické natažení bicího mechanismu
  • Virtual Shot pro nasimulování střelecké situace
  • Implementovaný balistický software zajistí reálnou simulaci dráhy letu střely 
  • Příprava s vlastní zbraní, optikou a  spoušťovým mechanismem
  • Nejpokročilejší tréninkový systém pro suchý nácvik střelby
  • Cenové zvýhodnění -10% oproti jednotlivým produktům
  • Neomezená platnost licence pro aplikaci Virtual Shot
  • Realistický výcvik, reálné zlepšení, minimální náklady
  • Aplikace je kompatibilní s většinou zařízení, můžete ověřit ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Virtual Shot Mk.1 je virtuální střelnice pro všechny dlouhé zbraně nebo zbraně vybavené montážním rozhraním Picatinny. Virtual Shot vám umožní provádět realistický nácvik střelby (sušení), který věrně kopíruje skutečný střelecký výcvik. Aplikace má v sobě pokročilý balistický software, který zohledňuje skutečný pokles střely a účinky větru, což znamená, že můžete očekávat trénink nejen se svou reálnou zbraní, ale i se skutečnou simulací balistiky používané munice v průběhu tréninku. Navíc si můžete ráži a druh munice nastavit dle vámi reálné používané nebo simulovat střelbu s jinou ráží. 

Virtual Shot se skládá z montáže pro mobilní telefon s montážním rozhraním Picattiny / Weaver a  mobilní aplikace s neomezeným přístupem, kterou si stáhnete z Google Play nebo Apple App Store. Dále už potřebujete jenom chytrý telefon (není součástí balení).

 

Blackbeard je střelecký tréninkový systém s automatickým resetem spouště a implementovaným viditelným červeným, zeleným, nebo IR laserem, který umožňuje suchý nácvik střelby s puškami řady AR-15 bez nutnosti natahování táhla závěru mezi jednotlivými výstřely. Blackbeard je kompatibilní se všemi platformami AR 15 jak s plynovkami (DGI), tak s pískovnami. Skládá se z cvičné sestavy závěru (BCG) a zásobníku ve kterém je umístěn zdroj / baterie. Baterie se nabíjí prostřednictvím přiloženého nabíjecího kabelu s rozhraním micro USB. Po stisknutí spouště vám výkonný 650nm laser s trváním pulzu 60 ms precizně ukáže zásah na terči.

Montáž zabere méně než minutu. Ujistěte se, že je zbraň vybitá. Vyjměte Váš stávající BCG včetně napínacího táhla závěru, poté do zbraně vložte cvičný BCG a zásobník a systém je připraven k použití.

Díky tréninkovému systému Blackbeard bude Váš nácvik suché střelby až 100x efektivnější. Blackbeard je natolik efektivní, že je využíván speciálními jednotkami amerických ozbrojených sil (US Army a US Marine Corps). 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké tréninkové systémy
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MC Avatar autora | 25.4.2023
Maximální spokojenost, super vychytávka na domácí trenink

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: