Zvětšovací modul FALKE B5X LE se sestavou FlipUp

Kód: FAL30-0060
11 800 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Tyto zvětšovací moduly transformují všechny běžné reflexní zaměřovače na vysoce kvalitní puškohledy během několika sekund.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Tyto zvětšovací moduly během několika sekund přemění všechny běžné reflexní zaměřovače na vysoce kvalitní puškohledy s 5x zvětšením.
  • Vícevrstvé čočky, přesný nastavovací mechanismus a dioptrická kompenzace jsou umístěny ve stabilním kovovém krytu. Díky robustní konstrukci odolá optika naplněná dusíkem otřesům i v těch nejnáročnějších podmínkách.
  • Odšroubovatelnou sestavau Picatinny lze v případě potřeby nastavit na výšku pomocí dodatečně dodávaného adaptéru. 
  • Masivní skládací mechanismus lzekdykoli intuitivně odklopit jednoduchou manipulací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 5x
Zorné pole (100 m): 7,9 m
Rozsah výškového a stranového nastavení: + - 40 MOA
Rozměry: 120x51x55mm
Hmotnost: 269g
Materiál: hliník
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.