Chrániče kolen UF PRO FLEX SAS-TEC Knee

Kód: 51400002
800 Kč 661 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nové vložky UF PRO® Flex-SAS-TEC Vám nabídnou maximální ochranu a nejlepší pohodlí při nošení.

  • Poskytují ochranu proti nárazům a ostrým předmětům
  • Schopnost anatomicky obepnout koleno díky ergonomické geometrii
  • Velmi lehké
  • Tvrdší než model Cushion
  • Materiál: Síťovina (100% Polyestrer) + Polyurethanová pěna
  • Váha: 71 gramů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrániče kolen UF PRO FLEX SAS-TEC Knee Protectors poskytují výbornou ochranu proti nárazům a ostrým předmětům pro Vaše kolena při téměř veškerých aktivitách. Chrániče kolen UF PRO jsou navrženy jako vkládací vložka do předem určených kolenních kapes pro kalhoty UF PRO P-40 nebo kalhoty UF PRO Striker a nevyžadují žádnou další fixaci nebo nastavení. Díky velmi nízké váze brzy ani nepoznáte, že chrániče v kalhotách nosíte. 

3D Taktické chrániče kolen mají speciální vícerozměrný tvar, který se okamžitě přizpůsobí vašim kolenům - a jejich vynikající ochranný materiál poskytuje ochranu, kterou potřebujete. Snadno zapomenete, že je dokonce máte na sobě díky své lehkosti (pouhých 71 g ) 

OCHRANA PROTI NÁRAZŮM
Verze FLEX SAS-TEC je vyrobena ze speciálního materiálu, který vám poskytne pohodlí a pokud to nejvíce potřebujete - maximální ochranu. Za normálních podmínek je každý chránič vysoce flexibilní. Ale při nárazu ztuhnou, aby udrželi vaše kolena v bezpečí.

DODATEČNÁ ODOLNOST PROTI PENETRACI
Chraňte svá kolena před ostrými předměty, jako jsou jehly nebo šrouby, vylepšením 3D Taktických chráničů kolen s UF PRO® Solid Pads. Dobrou zprávou je, že se již nemusíte omezovat na naši řadu kalhot Striker, pokud chcete nosit Solid Pads. Nyní je lze nosit u všech ostatních typů kalhot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné pomůcky
Záruka: 2 roky
Materiál: Síťovina (100% Polyestrer) + Polyurethanová pěna
Váha: 71 g
Tloušťka: 6mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAKÉ JE ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI?

Společnost UF PRO navrhuje a vyrábí špičkové taktické oblečení pro bezpečnostní a armádní složky. Díky jejím výrobkům mohou plnit své poslání v nejtvrdších přírodních a městských podmínkách s vysokým fyzických nasazením. 

Dříve, než začaly být používána značka UF PRO, byla firma známá pod názvem UNI&FORMA. UNI&FORMA byla založena v roce 1997 ve Slovinsku s vizí vyrábět vysoce funkční oděvní systémy pro velké státní i privátní bezpečnostní organizace. Brzy začali zásobovat největší vládní sbory ve Slovinsku, jako je slovinská armáda, policie, celní správa a mnoho dalších. S téměř dvacetiletými zkušenostmi s výrobou outdoorových oděvních systémů pro profesionální koncové uživatele začali spolupracovat s menšími skupinami a vojenskými jednotkami, které je oslovily s ještě vyššími nároky na kvalitu funkčního taktického outdoorového oblečení. Z těchto projektů se zrodila myšlenka značky UF PRO.

S novými koncepty produktů, inovativními technologiemi a nikdy předtím neviděnými funkcemi se brzy stali jednou z nejinovativnějších značek na špici výrobců taktického oblečení. Dnes jsou nesmírně hrdí a poctěni, že vysoce specializované vojenské jednotky a jednotky bezpečnostních sborů, jejichž životy často závisí na vybavení, si vybraly UF PRO.

Pouze špičkové materiály vyrábějí špičkové výrobky. Proto používáme pouze špičkové materiály od renomovaných značek a kombinujeme je s inovativními oděvními technologiemi, které z velké části vyvíjíme interně.

MATERIÁLY SVĚTOVÉ TŘÍDY V KOMBINACI S INOVATIVNÍMI TECHNOLOGIEMI.

Pouze ze špičkových materiálů lze vyrobit špičkové výrobky. Proto při výrobě používají pouze špičkové materiály od renomovaných značek a kombinují je s inovativními oděvními technologiemi, které z velké části společnost vyvíjí interně.

OUTDOOROVÉ ODĚVY NEJVYŠŠÍ KVALITY URČENÉ PRO TAKTICKÉ UŽIVATELE.

Výrobky jsou konstruovány tak, aby fungovaly i v těch nejnáročnějších přírodních podmínkách, od monzunového lijáku až po teploty pod nulou. Avšak předtím, než oděvní součástka dostane značku UF PRO, musí splnit přísné požadavky profesionálních koncových uživatelů na funkčnost, ergonomii, design a odolnost.

VYROBENO V EVROPĚ.

"Made in Europe" - při procesu výroby, a to od použitých materiálů až po výrobní procedury striktně dodržujeme evropské normy a používáme taková výrobní zařízení, abychom zaručili špičkovou kvalitu výrobků.