Šátek Viktos Accy Bandana Unconquered Midwatch

Kód: 2005701
430 Kč 355 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • klasická bandana, šátek čtvercového střihu
  • zakrytí tváře, ochrana před sluncem, nouzový obvaz...
  • 100% bavlna
  • tištěná grafika
  • Vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!
  • Veteran Owned Business!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávej bacha po kom šlapeš...

Bandana je legendární šátek z Divokého západu. Díky tvaru a velikosti poslouží jako ochrana před sluncem, k zakrytí tváře proti prachu nebo zraku, pomůže chytat pot, když se situace stává horkou, nebo ho použijete jako nouzový obvaz nebo závěs na ruku dle příručky pro průzkumníky. Záleží jen na vás. Kvalitní šátek je prostě nezbytnou součástí vaší EDC výbavy. Naše šátky ze 100% bavlny se dodávají předem vyprané, aby byly měkké.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 30.1.2022
Velice pěkný design a barva šátku. Šátek je ale menší (51 x 55 cm), než jsem si představoval. Rovněž materiál není tak měkký, jak jsem podle popisu čekal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small