SPLASHSAK PASSPORT CLEAR ochranné pouzdro na mobil nebo doklady

Kód: PNC-CR
555 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
 • Ochranné pouzdro na mobil nebo doklady
 • Certifikovaná vodotěsnost po vložení do sáčku aLOKSAK do 60 m / 200 feet
 • Závěs na krk
 • Balení obsahuje ochranný obal + 2ks ochranných vodotěsných sáčků aLOKSAK 4.5 X 7"
 • Vnější pouzdro z nylonu o hustotě 1000 denier pro vysokou pevnost a odolnost, přední strana z čirého plastu
 • Zapínání na suchý zip
 • Neobsahuje BPA nebo jiné chemikálie
 • Zachovaná 100 % ovladatelnost dotykových displejů vložených zařízení při vložení přístroje do aLOKSAK 
 • aLOKSAK Pevnost materiálu zajištěna do -40 °C
 • Tuhost materiálu zajištěna do +55 °C
 • Vhodný pro potápění
 • Rozměr 17,5 x 12,7 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné pouzdro na doklady nebo mobil. Vnější obal z pevného a odolného nylonu o tloušťce vlákna 1000 denier, přední strana z čirého plastu. Rozměr vnějšího obalu je 17,5 x 12,7 cm. Obal je uzavíratelný suchým zipem. Součástí je závěs na krk a dva ochranné vodotěsné sáčky aLOKSAK 4.5 X 7". Mobil nebo doklady se nejprve vloží do ochranného sáčku aLOKSAK a poté do vnějšího ochranného pouzdra. 

Elektronika, osobní věci nebo zbraně. To vše podléhá negativním vlivům životního prostředí. aLOKSAK je jedinečný opakovaně použitelný ochranný obal, který nabízí bezpečí před všemi přírodními elementy. Tento patentovaný skladovací systém zabraňuje vzduchu, vlhkosti, vodě, prachu a písku, aby poškodili vaše cennosti a osobní vybavení, a to i při dlouhodobých periodách.

Vzhledem ke svým ochranným vlastnostem jsou výrobky řady aLOKSAK používány nejen cestovateli, potápěči a outdoorovými nadšenci, ale i policejními a vojenskými složkami mnoha zemí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

aLOKSAK vodotěsný, ochranný sáček 8x11"

aLOKSAK, OPSAK, SPLASHSAK, SHIELDSAK PŘEDSTAVENÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma LOKSAK, Inc. (Naples, Florida, USA) stojí za vývojem a výrobou speciálních ochranných obalů, pro osobní vybavení. Mezi hlavní produktové řady patří aLOKSAK vodotěsné a vzduchotěsné obaly, OPSAK zajišťující kromě vodotěsnosti a vzduchotěsnosti i ochranu proti úniku pachů, SHIELDSAK chránící mobilní zařízení, čipové karty a doklady proti radiofrekvenčnímu sledování a skenování. Produkty LOKSAK se navíc od konkurence odlišují možností mnohonásobného použití a certifikací pro použití v daném prostředí nebo pro danou činnost.

Firma LOKSAK byla založena vášnivým potápěčem v roce 1998. Tehdejším hlavním cílem bylo vyvinout a vyrábět naprosto 100 % vodotěsný ochranný obal. Výsledkem byl aLOKSAK, který v dnešní době již není jenom vodotěsný, ale zajišťuje ochranu proti prachu, písku, vlhkosti a navíc nabízí možnost ovládání všech zařízení s dotykovou obrazovkou včetně  přijímání a provádění telefonních hovorů.  

V roce 2006 byl uveden na trh OPSAK, jenž má veškeré schopnosti aLOKSAKu a navíc chrání proti unikání pachů, což ho dělá ideálním pro outdoorové aktivity (ochrana proti zvěři), ukládání potravin, ochranu osobního vybavení proti nasáknutí pachem.

V posledních letech se pak firma LOKSAK etablovala i v bezpečnostní a vojenské oblasti, a to svou produktovou řadou SHIELDSAK a CBRNSAK.

SHIELDSAK je určen pro ochranu úniku dat v radiofrekvenčním pásmu, tedy ochranu zařízení, čipových karet a dokladů proti RF sledování, odposlouchávání a skenování. Oproti konkurenci je materiál použitý pro výrobu SHIELDSAKů testován a prošel nezávislou certifikací. V současné době je velice těžké najít výrobek v této oblasti, který má doložitelnou a prověřenou výkonost.

CBRNSAK je určen pro převoz a skladování důkazních materiálů a potencionálních biohazardních materiálů nebo předmětů.