SPLASHSAK MAP CASE ochranný obal na mapu

Kód: MC-CLR
960 Kč 793 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
 • transparentní ochranné pouzdro na mapu 30,5 x 30,5cm
 • Balení obsahuje ochranný obal + 2ks ochranných vodotěsných sáčků aLOKSAK 30,5 x 30,5cm
 • Zapínání na zip
 • Suché zipy umožňující přeložení pouzdra na půl a zajištění
 • Kovová očka vhodná pro uchycení obalu na výstroj ve spodních rozích
 • Popruh k upnutí pouzdra na tělo nebo výstroj
 • Certifikovaná vodotěsnost sáčků do 60 m / 200 feet
 • Neobsahuje BPA nebo jiné chemikálie
 • Zachovaná 100 % ovladatelnost dotykových displejů vložených zařízení
 • Pevnost materiálu zajištěna do -40 °C
 • Tuhost materiálu zajištěna do +55 °C
 • Vhodný pro potápění
 • Rozměr 30,5 x 30,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný obal na mapy SPLASHSAK MAP CASE je vyroben z čirého plastu. Rozměr obalu je 30,5 x 30,5 cm. Obal je uzavíratelný zipem, obsahuje nastavitelný popruh sloužící k jeho upnutí přes rameno nebo kolem pasu a bezpečnostní karabinku. Součástí obalu jsou dva ochranné vodotěsné sáčky aLOKSAK 30,5 x 30,5cm. Díky okům ze suchého zipu se dá obal přehnout a zajistit. Spodní rohy jsou vybaveny kovovými oky na upevnění na výstroj a oblečení.

Elektronika, osobní věci nebo zbraně. To vše podléhá negativním vlivům životního prostředí. aLOKSAK je jedinečný opakovaně použitelný ochranný obal, který nabízí bezpečí před všemi přírodními elementy. Tento patentovaný skladovací systém zabraňuje vzduchu, vlhkosti, vodě, prachu a písku, aby poškodili vaše cennosti a osobní vybavení, a to i při dlouhodobých periodách.

Vzhledem ke svým ochranným vlastnostem jsou výrobky řady aLOKSAK používány nejen cestovateli, potápěči a outdoorovými nadšenci, ale i policejními a vojenskými složkami mnoha zemí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 1 kg

aLOKSAK vodotěsný, ochranný sáček 8x11"

aLOKSAK, OPSAK, SPLASHSAK, SHIELDSAK PŘEDSTAVENÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma LOKSAK, Inc. (Naples, Florida, USA) stojí za vývojem a výrobou speciálních ochranných obalů, pro osobní vybavení. Mezi hlavní produktové řady patří aLOKSAK vodotěsné a vzduchotěsné obaly, OPSAK zajišťující kromě vodotěsnosti a vzduchotěsnosti i ochranu proti úniku pachů, SHIELDSAK chránící mobilní zařízení, čipové karty a doklady proti radiofrekvenčnímu sledování a skenování. Produkty LOKSAK se navíc od konkurence odlišují možností mnohonásobného použití a certifikací pro použití v daném prostředí nebo pro danou činnost.

Firma LOKSAK byla založena vášnivým potápěčem v roce 1998. Tehdejším hlavním cílem bylo vyvinout a vyrábět naprosto 100 % vodotěsný ochranný obal. Výsledkem byl aLOKSAK, který v dnešní době již není jenom vodotěsný, ale zajišťuje ochranu proti prachu, písku, vlhkosti a navíc nabízí možnost ovládání všech zařízení s dotykovou obrazovkou včetně  přijímání a provádění telefonních hovorů.  

V roce 2006 byl uveden na trh OPSAK, jenž má veškeré schopnosti aLOKSAKu a navíc chrání proti unikání pachů, což ho dělá ideálním pro outdoorové aktivity (ochrana proti zvěři), ukládání potravin, ochranu osobního vybavení proti nasáknutí pachem.

V posledních letech se pak firma LOKSAK etablovala i v bezpečnostní a vojenské oblasti, a to svou produktovou řadou SHIELDSAK a CBRNSAK.

SHIELDSAK je určen pro ochranu úniku dat v radiofrekvenčním pásmu, tedy ochranu zařízení, čipových karet a dokladů proti RF sledování, odposlouchávání a skenování. Oproti konkurenci je materiál použitý pro výrobu SHIELDSAKů testován a prošel nezávislou certifikací. V současné době je velice těžké najít výrobek v této oblasti, který má doložitelnou a prověřenou výkonost.

CBRNSAK je určen pro převoz a skladování důkazních materiálů a potencionálních biohazardních materiálů nebo předmětů.