OPSAK 12x20" hermeticky uzavíratelný pach nepropouštějící ochranný sáček (2ks)

Kód: OPD2-12X20
469 Kč 388 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • 100 % hermeticky uzavíratelný, pach nepropouštějící
  • Výborný pro skladování a přepravu potravin a biohazardního materiálu
  • Vydrží teplo do 70 °C
  • Certifikovaná vodotěsnost do 60 metrů
  • 100 % ochrana proti vodě, písku, vlhkosti a sněhu
  • Opakovaně použitelný, recyklovatelný
  • Vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu
  • Vyrobeno v USA
  • Vnitřní rozměry: 12.25" x 20" (31.12 x 50.8 cm)
  • 2ks v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

OPSAK je hermeticky uzavíratelný, vodotěsný, vzduchotěsný a pach nepropouštějící ochranný sáček na potraviny a osobní vybavení. Po uzavření zabraňuje vniknutí mikroorganismů. OPSAK je vyrobený ze zdravotně nezávadných patentovaných materiálů a je schválený pro skladování potravin a biohazardních látek vládními agenturami USA (Food and Drug Administration FDA, National Security Agency NSA). Hodí se i pro dlouhodobé skladování biohazardních látek. Je odolný přímému teplu do 70 °C a lze do něj nalít horkou vodu například pro přípravu dehydrované stravy.

Outdoorové využití:

Uzavření potravin při táboření jako ochrana před návštěvou zvěře, která se vydá za pachem vašich potravin. Zejména tam, kde se vyskytují medvědi vám správné skladování potravin může zachránit život.

Ochranný obal proti škůdcům, hmyzu a mikroorganismům.

Domácí využití:

Ochrana potravin proti vyčichnutí (káva, čaj) nebo navlhnutí (rýže, brambůrky, sůl, cukr).

Uskladnění sýrů nebo pachově výrazných potravin. Zabráníte načichnutí okolních potravin a látek.

Cestování:

Skladování prádla při cestování. Nenavlhne a nenasákne nechtěné pachy.

Uzavření použitých plínek, pokud nemáte možnost se jich rovnou zbavit (cestování s dítětem).

Ozbrojené složky:

Taktické patrolování, uskladnění všeho odpadu včetně tělesného před tím než máte možnost ho vyhodit). Nekontaminujete další nesený materiál a nebude možné identifikovat vaši přítomnost dle pachu.

Převoz a uskladnění biohazardního materiálu (důkazní materiál, podezřelé látky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

aLOKSAK a OPSAK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma LOKSAK, Inc. (Naples, Florida, USA) stojí za vývojem a výrobou speciálních ochranných obalů, pro osobní vybavení. Mezi hlavní produktové řady patří aLOKSAK vodotěsné a vzduchotěsné obaly, OPSAK zajišťující kromě vodotěsnosti a vzduchotěsnosti i ochranu proti úniku pachů, SHIELDSAK chránící mobilní zařízení, čipové karty a doklady proti radiofrekvenčnímu sledování a skenování. Produkty LOKSAK se navíc od konkurence odlišují možností mnohonásobného použití a certifikací pro použití v daném prostředí nebo pro danou činnost.

Firma LOKSAK byla založena vášnivým potápěčem v roce 1998. Tehdejším hlavním cílem bylo vyvinout a vyrábět naprosto 100 % vodotěsný ochranný obal. Výsledkem byl aLOKSAK, který v dnešní době již není jenom vodotěsný, ale zajišťuje ochranu proti prachu, písku, vlhkosti a navíc nabízí možnost ovládání všech zařízení s dotykovou obrazovkou včetně  přijímání a provádění telefonních hovorů.  

V roce 2006 byl uveden na trh OPSAK, jenž má veškeré schopnosti aLOKSAKu a navíc chrání proti unikání pachů, což ho dělá ideálním pro outdoorové aktivity (ochrana proti zvěři), ukládání potravin, ochranu osobního vybavení proti nasáknutí pachem.

V posledních letech se pak firma LOKSAK etablovala i v bezpečnostní a vojenské oblasti, a to svou produktovou řadou SHIELDSAK a CBRNSAK.

SHIELDSAK je určen pro ochranu úniku dat v radiofrekvenčním pásmu, tedy ochranu zařízení, čipových karet a dokladů proti RF sledování, odposlouchávání a skenování. Oproti konkurenci je materiál použitý pro výrobu SHIELDSAKů testován a prošel nezávislou certifikací. V současné době je velice těžké najít výrobek v této oblasti, který má doložitelnou a prověřenou výkonost.

CBRNSAK je určen pro převoz a skladování důkazních materiálů a potencionálních biohazardních materiálů nebo předmětů.