Gladiator .500 HD F2 karabina Basic

Kód: G-PS-006
17 990 Kč 14 868 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Světově unikátní perkusní dvouranná karabina ve výkonné ráži s AR pažbou a zápalkami W209.

 • Typ zbraně: Perkusní dvouranná pistole, zbraň kategorie C-I
 • Ráže střely, typ zápalek:.50 (12,7 mm), brokové zápalky W209 nebo ekvivalent
 • Rám (materiál, barva):Vysokopevnostní dural 7075 T6 - černý elox 
 • Hlaveň (materiál, barva, typ):Jakostní ocel - nitridovaná, s hladkým vývrtem
 • Funkce spoušťového mechanismu: DAO - Double Action Only
 • Bezpečnostní prvky: Plně kryté zápalky se směrovým odvodem spalin, odpružené zápalníky, skryté úderníky, bicí pružina automaticky natažena až těsně před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem
 • Hmotnost čistá:1965 gramů (bez pažby)
 • Délka hlavňového bloku:260 mm
 • Celkové rozměry (d/š/v):343x30x158 mm (bez pažby)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirováni úspěchem kompaktních pistolí Gladiator představuje výrobce světově unikátní sérii mikrokompaktních brokovnic Gladiator. Jsou vyráběny stejně prvotřídní technologií jako pistole Detonics a používají stejný vnitřní mechanizmus. Díky tomu jsou velice spolehlivé a jednoduché na obsluhu. Brokovnice jsou v základní konfiguraci vybaveny třemi raily Stanag 4694 s další možností instalace krátkých bočních railů. Také mohou být vybaveny pevnými i sklopnými pažbami, včetně pažeb typu AR.

Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice.

Nově je 2. generace našich brokovnic vybavena pistony na brokové zápalky W209. Tyto zápalky nabízí dokonalou odolnost vůči nečistotám a vlhkosti a výrazně zvyšují celkovou spolehlivost a výkon zbraně.​
 

Sada perkusní brokovnice Detonics Gladiator .500 HD F2 obsahuje: 

 • Perkusní brokovnici Detonics Gladiator .500 HD F2 se základní teleskopickou AR pažbou (nesklopnou), bez další namontované výbavy
 • Černé střenky z odolného plastu (namontované)

 • Klíč na pistony Detonics

 • Nabiják Detonics

 • Šroubovák servisní TX10

 • Přepravní papírový box

 • Návod k použití CZ nebo EN

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně bez ZP
Záruka: 2 roky
Typ zbraně: Perkusní dvouranná pistole
Ráže střely, typ zápalek: .50 (12,7 mm), brokové zápalky W209
Funkce spoušťového mechanismu: DAO - Double Action Only
Celkové rozměry (d x š x v): 343x30x158 mm (bez pažby)
Hmotnost: 1965 gramů (bez pažby)
Položka byla vyprodána…

Test DetonicsCZ Gladiator .500 HD broková karabina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DETONICS Europe je česká společnost...


...specializující se primárně na mimořádně kvalitní produkty s vysokou přidanou hodnotou. Hlavním cílem značky Detonics je nabídnout naprosto nekompromisní kvalitu za ceny dostupné širokému okruhu uživatelů.  A protože je Detonics česká značka, jsou hlavní produkty Detonics kompletně vyvinuty a vyráběny v Evropě - v České a Slovenské republice!
 

Výjimečné kvality produktů Detonics dosáhli pomocí kombinace inteligentního 3D vývoje, použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů, vysoce přesné výroby a průběžného fyzického testování v reálných podmínkách špičkovými profesionály.


Příznivých cen výrobků Detonics dosahují pomocí velkosériové výroby v CNC obráběcích centrech a minimalizací přidružených nákladů na distribuci a prodej.
 

Zásadně nepoužívají žádné laciné odlitky, airsoftové doplňky, čínské náhražky a podobné podřadné triky, kterými se dá snížit cena na úkor kvality. Protože cílovou skupinou zákazníků značky Detonics jsou profesionálové a nároční sportovní střelci, tak i použité materiály a technologie tomuto zaměření plně odpovídají. Proto jsou všechny výrobky Detonics opracovány špičkovou CNC metodou z monobloků prvotřídních materiálů. Namáhané duralové díly jsou z vysoce kvalitních materiálů řady 70xx, což je nejkvalitnější komerčně dostupný materiál. 

 
Jelikož svým výrobkům v Detonicsu absolutně věří, tak všechny produkty se značkou Detonics mají ultimátní doživotní záruku na výrobní a materiálové vady. Případné vadné díly nebudou opravovány, ale vyměněny za bezvadné.*

*O přesných podmínkách doživotní záruky se můžete informovat v návodu ke konkrétním produktům.Detonics a jejich prvenství

 
1. Jako první v Detonicsu masově použili na kompenzátory a úsťové brzdy vysoce kvalitní nerezovou "superocel" Series 400. Tato ocel je pro své kvality používána například při výrobě nožů.
 
2. Jako první také v Detonicsu masově začali s chemickým černěním nerezových výrobků. Do té doby nebyl na českém trhu sériově vyráběný černěný nerez kompenzátor!
 
3. Vyvinuli vlastní unikátní zatmavující chemokinetický povlak KeramiteTM , kterým nově budeme černit vybrané nerezové kompenzátory. Toto černění přináší atraktivní tmavošedý vzhled spolu s ještě vyšší odolností povrchu.

4. Vyrobili světově jedinečný dvouranný perkusní derringer s automatickou selekcí zápalníků.