Samonabíjecí puška Schmeisser AR15-9 Dynamic PCC, 10,5" 9mm Luger

Kód: 03-0271MEUG
Novinka
Značka: Schmeisser
59 900 Kč
Předprodej - dodání od 15.4.2024
Možnosti doručení

První speciál PCC  9mm Luger, který přímo z kufru vezmete na soutěž. Vyladěná samonabíjecí puška Schmeisser AR15-9 na steroidech. Speciál AR15-9 Dynamic PCC. První AR15, kterou si i odpírači pušek v pistolové ráži budou skutečně přát. Maximální výbava za bezkonkurenční cenu!

 • Ráže: 9mm Luger
 • Délka: 73 cm/ 79,5 cm
 • Hlaveň: 10,5",  twist 1:10 
 • Plovoucí předpažbí: Slim M-Lok Sport
 • Hydraulický buffer KynShot RB5005
 • Dynamická spoušť TriggerTech
 • Nový kompenzátor Schmeisser Match
 • Polymerová teleskopická pažba 6 poloh
 • 3x QD bod pro upevnění řemenu
 • Hmotnost: 2,78 Kg
 • Obsahuje:
  • ochranný čtyřvrstvý kufr Negrini s uzamykáním
  • sklopná BUS mířidla
  • Picatinny rail 5 drážek M-Lok
  • kompletní přenosné čištění Schmeisser
  • boresnake
  • 1 ks 10ti ranný zásobník
  • bezpečnostní komorová vlaječka
 • Vyrobeno v Německu!
 • Kolimátor není součástí dodávky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka na trhu karabina Schmeisser AR15-9 PCC Dynamic! Skutečná inovace z Německa. 

Když ve Schmeisseru dělají něco nového, dělají to pořádně. Výsledkem musí být výrobek, kterému věří na 110%. A takový je nový Dynamic PCC. Základem pro náš Dynamic PCC je použitý  standardní Schmeisser S4F AR15-9 a tím veškerá podobnost končí!  Tenhle Schmeisser je naprosto přepracován tak, aby se jednalo o nejlepší pušku PCC, která je již z výroby vyladěná na závodní úroveň.  

Pro dokonalý úchop používáme odlehčené předpažbí Schmeisser M-Lok tentokrát bez centrální Picatinny lišty, ale pouze se zaoblenými předními sloty. Hlaveň Bergara 10,5" je štíhlá, konturovaná  a zakončená speciálním kompenzátorem Schmeisser Match. Puška je vybavena rovnou drop in spouští TrggerTech / Schmeisser Match s extrémně krátkým resetem. Srdcem nového Dynamicu PCC  je hydraulický buffer Kynshot, upravený na míru pro naši pušku.  Výsledkem je ultra rychlá bestie s minimálním zpětným rázem a zdvihem hlavně, čitelně ostrým chodem spouště a extra krátkým resetem. Ideální společník nejen pro PCC závod. 

Ostatní prvky zbraně jsou takové, jaké od Schmeisseru očekáváte. Rám zbraně je vyroben z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací. Vybaven je horní Picatinny lištou a najdete na něm kompletní oboustranné ovládání a to včetně vypouštění zásobníku a závěruPojistka spouště je křidélková oboustranná a stavitelná na 45°nebo 90°stupňů. Puška využívá standardní zásobníky Glock, 5gen. 

 Oboustranně řešená je i zvětšená natahovací páka, která je vybavena drážkami pro odvod spalin, které rovněž oceníte zejména při použití tlumiče hluku, ale i pokud jste levostranní střelci. Natahovací páka je rovněž z vlastní produkce Schmeisser.

Pažba pušky je polymerová teleskopická 6 polohová, s jasným a bezpečným chodem nastavení. Pažba má tři body pro upevnění řemenu pomocí QD poutka. Pažbička je z formovaného polymeru a má protiskluzovou úpravu stejně jako botka pažby.

Puška má váhu 2780 g a při plném zasunutí pažby měří 73 cm. Koncepčně je puška navržena i do náročných podmínek.  Každá jednotlivá puška AR15 je testována a kontrolována střelbou s různými typy střeliva  před opuštěním továrny. 

Bonusem k pušce je i výbava, která je součástí. S puškou dostane nový vlastník odolný plastový kufr s kódovým zamykáním, kompletní čištění Schmeisser, bore snake na čištění hlavně, plastová sklopná flip-up stavitelná BUS mířidla, krátký m-lok Picatinny rail a ovládací klíče k příslušenství.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s plynovým kanálem a dynamickým závěrem
Ráže: 9mm Luger
Váha: 2780 g
? Délka: 73 cm / 79,5 cm
Délka hlavně: 26,7 cm (10,5")
Stoupání vývrtu: 1:10
Úsťové zařízení: kompenzátor Schmeisser Match
Pouzdro závěru: kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s Picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizace
Závěr: dynamický, samonabíjecí s manganovým fosfátováním
Páka závěru: zvětšená,oboustranná, ocel/ 6082 Hliník
Buffer / doraz závěru: hydraulický, Kynshot RB5005
Předpažbí: volně plovoucí M-Lok Slim-Line Sport, Helicoil závitové vložky
Mířidla: plastová, stavitelná a sklopná
Pažba: 6 pozic
Spoušť: TriggerTech / Schmeisser Match
Pojistka: oboustranná, křidélková, nastavitelná na 45° a 90°
Zásobník: na 10 nábojů, Glock
Povrchová úprava/ Barva: Cerakot - stříbřitě šedá
Montážní rozhraní pro úsťové zařízení: závit M14x1

Schmeisser AR15 unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm