Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 DMR 18" Černá

Kód: 03-0176M
99 900 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 DMR 18" určená pro přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti, která vám dovolí sáhnout na 600m a i dále a přitom je dobře ovladatelná i v dynamičtějších situacích.

 • Ráže: .223 Rem.
 • Komora: .223 Rem. / 5,56 NATO
 • Váha: 4350 g
 • Délka:  95/104 cm
 • Hlaveň: 46cm (18") nerezová ocel, těžká Bull profil, kanelovaná
 • Předpažbí: Long M-Lok
 • Stavitelný ocelový klikací gasblock Schmeisser
 • Magpul Polymerová pevná pažba s nastavením délky a výšky lícnice
 • Kompletní oboustranné ovládání
 • QD body pro upevnění řemenu
 • Obsahuje:
  • ochranný čtyřvrstvý kufr Negrini s uzamykáním
  • 3x dlouhý Picatinny rail
  • M-LOK sklopné střelecké nožičky Bi-pod pro pevnou oporu při střelbě
  • kompletní přenosné čištění Schmeisser
  • boresnake
  • 1 ks 10ti ranný zásobník
 • Vyrobeno v Německu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

AR15 DMR (Designated Marksman Rifle) 18“ je puška určená pro přesnou střelbu, která vám dovolí šáhnout na 600m a i dále a přitom je stále využitelná i při více dynamických situacích. Tento typ pušky je určen, aby ve střeleckých / taktických situacích překryl palebný dosah mezi standardní puškou pěchoty a odstřelovačem. Není výjimkou, že zkušený střelec dokáže úspěšně zasahovat s tímto typem pušky i na 800m. 

Schmeisser DMR je zbraň legendární americké konstrukce vyrobená firmou Schmeissernekompromisní německou kvalitou.  Naprostá většina dílů, ze kterých je puška sestavena, je vyráběna přímo firmou Schmeisser. Ty, které dodávají jiní výrobci (například Magpul v případě pažby), musí být kvůli vysokým nárokům Schmeisseru na kvalitu výroby a zpracování opatřeny certifikací NATO. Firma Schmeisser je licencovaným dodavatelem pro  NATO a německý Bundeswehr, a to pod číslem NATO: CF537.

Schmeisser AR 15 DMR je zkonstruována a vyrobena pro maximální přesnost a ovladatelnost. Pušky DMR jsou postaveny pro náročné střelce, kteří očekávají vybavenost a perfekcionalitu bez nutnosti dalších úprav. Puška je určená zejména pro sportovní použití. Schmeisser AR 15 je klasická puška americké konstrukce tzv. DGI, Direct Gas Impingement, vyráběná se v ráži 223 Rem. Tato zbraň je ale kolorována jak pro .223 Rem. tak i pro použití s municí 5,56x45 NATO.

​Rám zbraně je kovaný, zpevněný a je vyroben z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 s povrchovou úpravou tribologickou anodizací. Ta zajišťuje velkou odolnost zbraně při zachování její nízké hmotnosti. Na horní části je rám zbraně osazen lištou Picatinny pro instalaci optického zaměřovače. Ovládací prvky zbraně jsou oboustranné a to včetně vypouštěčů závěru i zásobníku. Hmatníky vypouštění zásobníku jsou zvětšené.

Hlaveň se stoupáním vývrtu 1:8 je s délkou 46cm (18") je vyráběná speciálně pro pušky DMR a zaručuje vysokou přesnost  i s levnějšími typy střeliva. Její životnost je navíc výrobcem garantovaná na úctyhodných 15000 výstřelů. Hlaveň je vyrobena německou renomovanou společností Lothar Walther, která již po generace vyrábí hlavně jak pro vojenské zbraně, tak pro vysoce přesné terčové a sportovní pušky. Hlaveň je vyrobena z nerezové oceli, má těžký "Bull" profil a  je kanelovaná. Hlaveň je osazena úsťovým zařízením / kompenzátor Schmeisser NoRec. Úsťový závit je ve standardu 1/2 "- 28 UNEF 2A.

Na zbrani je instalován unikátní ocelový stavitelný gasblock Schmeisser. Lze jej nastavit klikáním za pomoci klíče (je součástí balení), které je praktické zejména v době, kdy můžete zbraň používat například s tlumičem či vlastní přebíjenou municí. Stavitelný Gasblock na této pušce oceníte i proto, že vám dovolí regulovat chování pušky, velikost zpětného rázu, směr vyhazování nábojnic. Prostě vše co při výstřelu považujete za důležité anebo ovlivňuje precizní zásah. Pokud se budete chtít vrátit do původní polohy, stačí si jen zapamatovat počet kliknutí a například po sejmutí tlumiče nastavíte gasblock zpět do původní ideální polohy. Gasblock má 20 poloh a vymezování poloh je s aretací a zřetelným kliknutím. 

Oboustranné ovládání najdete i u zvětšené natahovací páky (rovněž z produkce firmy Schmeisser), která má navíc drážky pro odvod spalin. Systém odvodu spalin mimo obličej střelce oceníte nejen při použití tlumiče výstřelu, nebo pokud střílíte z levého ramene, ale právě u přesné střelby, kdy povýstřelové spaliny dokáží snížit koncentraci, ale i rozostřit zrak. 

Předpažbí je úzkého typu SLIM, které zaručuje nízkou váhu a výbornou manipulaci. Je vybaveno montážním rozhraním M-LOK, které umožňuje instalaci široké škály příslušenství. Vy tak můžete svoji zbraň podle potřeby osadit dalším vybavením jako jsou taktické rukojeti, svítilny, laserové značkovače a další vybavení, které může značně zlepšit manipulaci a zacházení se zbraní. Proti protočení je pojištěno navíc dvěma výstupky, které ho fixují oproti hornímu pouzdru závěru. Úchyt předpažbí je proveden třemi zapuštěnými šrouby se závitovými vložkami HELICOIL® pro vysokou pevnost a odolnost. Předpažbí je opatřeno horní Picatinny lištou po celé jeho délce. 

Zbraň má oboustrannou křidélkovou pojistku spouště, kterou lze libovolně nastavit na 45°, nebo 90°stupňů. Spoušť zbraně je kontejnerová od jednoho z nejznámějších výrobců spouští Triggertech. Je ideální jak do těch nejtvrdších podmínek a pro ozbrojené složky, tak pro soutěžní disciplíny, osobní obranu, lovectví, přesnou střelbu, střelbu s rychlou kadencí. Spoušť má krátký "dvoukrokový" chod a reset, odpor spouště 3,5lbs / 1,6kg, propad 0,38mm, reset 0,76 mm, jazýček spouště nerezový, zaoblený. Spoušť je vyrobena technologií FRT - tření prostá technologie a má tedy nulový "creep" - rozsah chodu spouště je naprosto hladký.

Jednou z mnoha příjemných vlastností je kompatibilita téměř se všemi zásobníky pro AR15 na trhu. Pro AR15 Schmeisser není problém střílet s náboji jak .223 Rem, tak s 5,56 NATO a vykazuje velkou míru přesnosti i při použití méně kvalitního střeliva. Nastavitelný gasblock umožňuje použití přebíjené munice nebo tlumičů. 

Nosič závorníku, i závorník samotný, jsou ošetřeny manganovým fosfátováním. Velká péče je rovněž kladena na zpracování a doleštění úderníku, stejně jako na precizní usazení plynového násadce.

Velmi sofistikovaná pažba MAGPUL s nastavitelnou lícnicí a stavitelnou délkou, je vyrobena tak, aby ergonomicky vyhovovala individuálním požadavkům nejnáročnějších střelců i v těch nejtěžších situacích. Pažbička je vybavena sadou gripů, které vám umožní ji individuálně přizpůsobit vaší ruce, zvýšit střelecký komfort a současně i kvalitu prováděné střelby zaměřené na přesné zásahy dle přísloví "jak držím, tak střílím". V duchu typickém pro německé varianty pušek AR má buffer vlastní dvojitě vinutou pružinu, která zaručuje maximální spolehlivost a současně i odolnost. 

Každá jednotlivá puška AR15 je testována a kontrolována střelbou s různými typy střeliva a s odlišnými zásobníky před opuštěním továrny. Dopřejte si jistotu kvality bez kompromisu a radost z dokonalosti.

OBSAH BALENÍ

 • bezpečnostní čytřvrstvý kufr s kódovým zamykáním Negrini
 • 3x dlouhý Picatinny rail pro osazení celého předpažbí
 • dělené Stavitelné střelecké nožičky Bi-Pod
 • gripy pro nastavení úchopu pažbičky
 • zásobník na 10 ran ráže .223 Rem
 • čistící sada Schmeisser
 • Bore Snake na čistění hlavně
 • ovládací klíče k příslušenství

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s přímým odběrem plynů DGI (Direct Gas Impingement)
Určení: puška pro přesnou střelbu (DMR - Designated Marksman Rifle)
Ráže: .223 Rem/5,56 NATO
Celková váha: 4350g
Délka: 95cm/104cm
Hlaveň: 46cm (18,5") , nerezová ocel, těžký Bull profil, kanelovaná s brynýrováním
Komorování: .223 Rem / 5,56 NATO
Stoupání vývrtu: 1/8
Úsťové zařízení: kompenzátor zpětného rázu Schmeisser NoRec, ocel, standard Mil-Spec
Úsťový závit: 1/2 "- 28 UNEF 2A
Závěr: samonabíjecí s manganovým fosfátováním a chromováním
Horní pouzdro závěru: kovaný dle normy Mil-Spec, materiál 7075 T6 hliník, tvrdě eloxováno
Napínací táhlo závěru: zvětšené, oboustranné ovládání s vybráním pro řízený odvod plynů, ocel/ hliník 6082 T6
Předpažbí: volně plovoucí s ocelovými závitovými vložkami (HELICOIL®)Slim profil, M-Lok, fixní horní Picatinny lišta, boční a spodní lišty odnímatelné, eloxování
Spodní pouzdro závěru: kovaný dle normy Mil-Spec, materiál 7075 T6 hliník, tvrdě eloxováno
Pažba: MAGPUL polymerová, pevná A4, stavitelná délka a výška lícnice
Pažbička: výměnné gripy pro individualizaci úchopu
Spoušť: kontejnerová spoušť Triggertech, krátký "dvoukrokový" chod a reset, odpor spouště 3,5lbs / 1,6kg , propad 0,38mm
Pojistka: oboustranná, křidélková, nastavitelná na 45° a 90°
Plynový násadec: stavitelný, klikací s aretací, 20 poloh
Záchyt závěru: oboustranný
Vypouštění zásobníku: oboustranné se zvětšenými hmatníky
Zásobník: na 10 nábojů
Kategorie zbraně: B, na zbrojní průkaz
Příslušenství: čtyřvrstvý ochrany uzamykatelný kufr, přenosné čištění, boresnake, montážní klíče, 3x Picatinny rail M-LOK, BiPod, gripy pro nastavení úchopu

Schmeisser - představení

Wettkampf - Schmeisser AR15-DMR vs AR15-M5FL - Falke Zielfernrohr x16 und x40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm