Samonabíjecí malorážka Ruger 10/22 Takedown (K10/22-TDX) s pažbou Magpul Backpacker, ráže .22 LR

Kód: 31152
Novinka
Značka: Ruger
18 500 Kč 15 289 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Samonabíjecí malorážka Ruger 10/22 Takedown (K10/22-TDX) s pažbou Magpul Backpacker, ráže .22 LR

  • Ráže je .22 LR
  • Kapacita zásobníku (standard) 10 ran
  • Délka hlavně 41,6 cm
  • Celková délka 89 cm
  • Hmotnost je 1,9 kg
  • Twist: 1:16" 
  • Závit: 1/2"-28 
  • Mířidla: světlovodná, stavitelné hledí  
  • Za studena kovaná hlaveň z nerezové oceli

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí malorážky jsou osvědčené prvky jiné americké značky, Magpul, která v této oblasti bývá první volbou mnoha výrobců zbraní. Znalci na první pohled rozpoznají pažbu X-22 Backpacker, která je zmenšenou verzí pažby Hunter X-22 Takedown. Díky tomu se jednodušeji skladuje i přepravuje.

Pažba je  vyrobena z pokročilého, odolného polymeru, který zbrani zajišťuje větší výdrž. Současně je ale lehká a velkou výhodou je i fakt, že obsahuje úložný prostor, do něhož se vejdou například tři náhradní zásobníky na 10 ran. Ty tak nemusíte nosit zvlášť a nemusíte řešit, kam s nimi. Celkově máte k dispozici 40 ran, aniž byste museli nosit něco navíc.

Pažba také disponuje unikátním řešením, které usnadňuje transport zbraně. Ve chvíli, kdy malorážku Ruger 10/22 Takedown nepoužíváte, jednoduše odmontujete hlaveň, kterou připevníte ke speciálním uzamykatelným držákům přímo na pažbě. Takto zbraň při přepravě výrazně zkrátíte a nebudete na ni potřebovat tak velké zavazadlo.

S pažbou souvisejí ještě další praktické doplňky od Magpulu, jako jsou třeba protiskluzová pryžová botka MOE SL na jejím konci, ergonomické předpažbí nebo volitelná možnost připevnění QD poutka. Pažba se k hlavni připevňuje tzv. drop in systémem a jde snadno, i když je na předpažbí připevněna optika. Zbraň je kompatibilní s držáky puškohledu Weaver a .22.

Osvědčený design značky Ruger zajišťuje této zbrani konzistentní a spolehlivý výkon. Precizně zpracovaná hlaveň je kovaná za studena a kombinace předpažbí a pažby zase zbrani dodává jedinečný a atraktivní vzhled. Na hlaveň můžete připevnit tlumič hluku Silent-SR.

Svým materiálovým řešením je zbraň velice odolná, což se týká také tepelně stabilizované polymerové sestavy pouzdra spouště, jež je plněna sklem. High-tech materiál je vysoce odolný vůči nárazu i otěru, ale také vůči zhoršeným povětrnostním podmínkám.

Vypouštění zásobníku se velice snadno ovládá a 10ranný rotační zásobník je zároveň vybavený jedinečným rotorem pro oddělení nábojů a zajištění spolehlivého podávání. Zapuštěný zásobník kromě toho z těla zbraně jednoduše a bezproblémově vyjmete. V neposlední řadě musíme zmínit také pozitivní, tlačítkovou, křížovou manuální pojistku, která se stará o zabezpečení zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Ráže: .22 LR
Kapacita: 10 nábojů
Hmotnost: 1,9 kg
Celková délka: 89 cm
Délka hlavně: 41,6 cm
Twist: 1:16
Závit: 1/2"-28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: