Univerzální pouzdro Viktos Hookie 10

Kód: 2102801
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Univerzální pouzdro Viktos Hookie 10

  • Lze připevnit pomocí suchého zipu
  • Elastický popruh pro pistolové zásobníky nebo TQ
  • Celkové rozměry 6,4 x 9,5 cm
  • Vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální pouzdro Viktos Hookie 10 pojme jeden pistolový zásobník nebo TQ. Pouzdro lze připevnit pomocí suchého zipu do tašky na zbraně, batohu atd. Řada příslušenství Hookie™ je navržena americkými veterány a testována naším týmem trenérů střelných zbraní CCW

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstroj
Záruka: 2 roky
Materiál: Nylon
Lze připevnit: Pomocí suchého zipu
Rozměry: 6,4 x 9,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small