Bojový opasek UGF Grey Ghost Gear

Kód: 7013-2 7014-5 7012-6 1059/L 7013-28 Zvolte variantu
4 100 Kč 4 200 Kč 4 500 Kč 4 500 Kč 4 500 Kč od 4 100 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
  • Low Profile design, menší objem pro možnost skrytého nošení
  • Kombinace dvou opasků
  • Vnitřní pro vložení do kalhot, zapínání suchým zipem, šířka 3,8 cm
  • Vnější s nosnou vazbou, uchycení na vnitřní opasek suchým zipem, šířka 5,1 cm
  • Možnost kombinovat: samostatné nošení každého opasku, oba dohromady jako komplet, vnitřní v kalhotách – vnější přidělat/oddělat
  • Oka pro připojení nosného řemení / šle pomocí G karabin
  • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva jsou lepší než jeden

Zapomeňte na doby, kdy výlet na střelnici pro vás znamenal výměnu opasků nebo překládání bojového opasku přes kalhotový. UGF byl vyvíjen s maximálním ohledem na střelce samotné. UGF jsou vlastně dva opasky v jednom. Tahle sestava obsahuje vnitřní polstrovaný opasek o šířce 1,5 inche a vnější 2 inche široký opasek s oky na připojení neseného materiálu. Vnitřní opasek protáhnete poutky v kalhotách a vnější poté připevníte pomocí suchého zipu. V případě, že chcete sundat pouze bojovou výbavu, kalhoty vám budou držet na opasku vnitřním, který se dá nosit klidně celý den. Vazba na vnějším opasku je šitá z pevných a odolných pruhů, které zajistí, že vaše výbava bude pevně sedět tam kde má. UGF je také vybaven třemi oky pro připojení nosného řemení / šlí.

Velikosti jsou uvedeny dle rozměrů opasku, nejde o šířku pasu:

Small/Medium:86,36 – 91,5 cm

Medium: 94,4 – 99 cm

Large: 101,6 – 106,7 cm

X-Large: 109,3 – 112 cm

XX-Large: 117–122 cm

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstroj
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.