Mini světla do výpletu Nite Ize See Em 4 ks

Kód: NSE-A1-4R3
460 Kč 380 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Připněte si Mini světla do výpletu Nite Ize See Em, abyste zvýšili boční viditelnost a zároveň si v noci užili zábavu a barevnost svého kola.

  • Jasné LED osvětlení
  • Zapínání/vypínání otočením
  • Režim svícení - kompaktní, pohodlné osvětlení
  • Doba provozu na baterie 24 hodin
  • Obsahuje snadno vyměnitelné baterie - CR 927 3V Lithium
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům
  • Snadno se připevňuje a odnímá na většinu běžných výpletů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při špatném světle změní Nite Ize See'Em™ kola jízdních kol z "těžko viditelných" na "nepřehlédnutelná". Snadno se připevňují a přemisťují, jsou vyrobeny z pevného, odolného plastu a opatřeny nerezovými klipy speciálně navrženými tak, aby se bezpečně přichytily na většinu běžných výpletů.

Jasná LED dioda s dlouhou životností (napájená vyměnitelnou lithiovou baterií) se aktivuje jednoduchým otočením a je vidět i v té nejtemnější noci, abyste byli při jízdě na kole vidět a v bezpečí. A nejen to - když se kola točí, vytváří See'Em mimořádně přitažlivý efekt pohybujícího se světelného kruhu. Použijte jedno nebo několik na každém kole a vytvořte si vlastní charakteristické barevné pruhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny, světla, čelovky
Záruka: 2 roky
Doba provozu na baterie: 24 hodin
Vyměnitelné baterie: CR 927 3V Lithium
Počet ks v balení: 4 ks

See'Em™ Mini Spoke Lights

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.