Přepravní pouzdro na zbraně Savior Equipment Ultimate Guitar Case 45"

Kód: RC-GT-ACOUSTIC-GS
5 900 Kč
Na dotaz
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Přepravní pouzdro na zbraně Ultimate Guitar Case vám ochrání pušky nejen před poškozením, ale i před zvědavými pohledy. Nemusíte být členem kapely, abyste mohli nosit tohle pouzdro na kytaru. 

 • Diskrétní, pevný kytarový kufr
 • Plně přizpůsobitelný pro uspořádání výstroje a výzbroje
 • Nakonfigurujte si své vybavení
 • 3 silné pěnové vložky
 • Rozměry:
  • Vnější 116,8 x 45,7 x 15,2 cm
  • Vnitřní 114,3 x 43,2 x 12,7 cm
  • Vnitřní pěna 114,3 x 3,8 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravní pouzdro na zbraně Savior Equipment Ultimate Guitar Case  je vyrobeno z vysoce odolného polymeru, vybaveno dvěma držadly pro přenášení a kolečky, díky nimž je přeprava vaší výstroje a výzbroje snadná a nevzbuzuje nežádoucí pozornost.

Dodává se se 3 vrstvami polstrované pěny, která umožňuje, aby se do něj vešly všechny střelné zbraně o velikosti 44 palců nebo kratší. Jak budete mít pouzdro uvnitř uspořádané záleží jen na vás, pěnovou vložku si necháte vyříznout podle toho jak budete potřebovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké brašny
Záruka: 2 roky
Materiál: Odolný polymer
Pěnové vložky: 3
Rozměry: Vnější 116,8 x 45,7 x 15,2 cm, Vnitřní 114,3 x 43,2 x 12,7 cm, Vnitřní pěna 114,3 x 3,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To, co začalo jako pouhá touha lidí mít společnost, na jejíž produkty se mohou zákazníci spolehnout, se pro jejího zakladatele Chrise rychle změnilo ve skutečnost. Jako nadšenec do zbraní vyzkoušel Chris mnoho pouzder a kufrů na zbraně, které byly na trhu dostupné; spousta z nich byla skvělá, ale některé byly upřímně řečeno přinejlepším jen průměrné.

Problém, na který narazil, spočíval v tom, že skvělá pouzdra na trhu byla označena extravagantními cenami, avšak materiály, z nichž byla vyrobena, těmto cenám náležitě neodpovídaly. Průměrná pouzdra také nebyla levná, přesto byla často špatně vyrobená a mnoho z nich se roztrhlo už po několika použitích. 

Toto byly důvody vzniku americké společnosti Savior Equipment. Mottem společnosti je: "vyrábět nejkvalitnější produkt a stát si za svými výrobky a poskytovanými službami". V souladu s touto zásadou poskytuje společnost u všech svých produktů doživotní záruku Savior na materiál a výrobní vady.