Pistole flobertka Detonics Glad Lite FL9

Kód: G-PP-020
13 490 Kč 11 149 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detonics Glad Lite FL9

 • Typ zbraně: Flobertková dvouranná pistole, zbraň kategorie C-I
 • Ráže: 9 mm Flobert à balle
 • Rám (materiál, povrch): Vysokopevnostní dural 7075 T6 - černý elox
 • Hlaveň (materiál, povrch): Jakostní ocel, černá nitridace
 • Vývrt: Hladký, dle normy CIP
 • Funkce spoušťového mechanismu: DAO - Double Action Only
 • Bezpečnostní prvky: Plně krytý mechanizmus, odpružené zápalníky, skryté úderníky, bicí pružina automaticky natažena až těsně před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem
 • Hmotnost čistá: 721 gramů
 • Délka hlavňového bloku: 99 mm
 • Celkové rozměry (d/š/v): 169x20x125 mm (šířka ve střenkách 29 mm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detonics Glad Lite FL9 je moderní a velmi kvalitní dvouranná pistole určená pro zábavnou a sportovní střelbu a základní obranné použití. Je vyrobena špičkovou CNC technologií ze špičkových materiálů a garantuje velmi vysokou míru spolehlivosti. Detonics Glad Lite umožňuje, díky zabudovaným bezpečnostním prvkům, naprosto bezpečné nošení bez rizika selhání nebo nechtěného výstřelu.

Velikou výhodou modelu Glad Lite je možnost tréninku střelby s minimálními náklady a s minimálními nároky na zabezpečení střeleckého prostoru.

Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice.

Sada pistole Detonics Glad Lite FL9 obsahuje:

 • Pistoli Detonics Glad Lite FL9
 • Černé střenky z odolného plastu (namontované)
 • Barevné střenky "Army Green" z odolného plastu
 • Krátkou botku pažby
 • Šroubovák servisní TX10
 • Odolný kufřík Detonics Professional
 • Návod k použití CZ nebo EN

Doplňkové parametry

Kategorie: Perkusní zbraně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 721 gramů
Celkové rozměry (d x š x v): 169x20x125 mm
Délka hlavňového bloku: 99 mm
Položka byla vyprodána…

Detonics Gladiator D series 2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DETONICS Europe je česká společnost...


...specializující se primárně na mimořádně kvalitní produkty s vysokou přidanou hodnotou. Hlavním cílem značky Detonics je nabídnout naprosto nekompromisní kvalitu za ceny dostupné širokému okruhu uživatelů.  A protože je Detonics česká značka, jsou hlavní produkty Detonics kompletně vyvinuty a vyráběny v Evropě - v České a Slovenské republice!
 

Výjimečné kvality produktů Detonics dosáhli pomocí kombinace inteligentního 3D vývoje, použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů, vysoce přesné výroby a průběžného fyzického testování v reálných podmínkách špičkovými profesionály.


Příznivých cen výrobků Detonics dosahují pomocí velkosériové výroby v CNC obráběcích centrech a minimalizací přidružených nákladů na distribuci a prodej.
 

Zásadně nepoužívají žádné laciné odlitky, airsoftové doplňky, čínské náhražky a podobné podřadné triky, kterými se dá snížit cena na úkor kvality. Protože cílovou skupinou zákazníků značky Detonics jsou profesionálové a nároční sportovní střelci, tak i použité materiály a technologie tomuto zaměření plně odpovídají. Proto jsou všechny výrobky Detonics opracovány špičkovou CNC metodou z monobloků prvotřídních materiálů. Namáhané duralové díly jsou z vysoce kvalitních materiálů řady 70xx, což je nejkvalitnější komerčně dostupný materiál. 

 
Jelikož svým výrobkům v Detonicsu absolutně věří, tak všechny produkty se značkou Detonics mají ultimátní doživotní záruku na výrobní a materiálové vady. Případné vadné díly nebudou opravovány, ale vyměněny za bezvadné.*

*O přesných podmínkách doživotní záruky se můžete informovat v návodu ke konkrétním produktům.Detonics a jejich prvenství

 
1. Jako první v Detonicsu masově použili na kompenzátory a úsťové brzdy vysoce kvalitní nerezovou "superocel" Series 400. Tato ocel je pro své kvality používána například při výrobě nožů.
 
2. Jako první také v Detonicsu masově začali s chemickým černěním nerezových výrobků. Do té doby nebyl na českém trhu sériově vyráběný černěný nerez kompenzátor!
 
3. Vyvinuli vlastní unikátní zatmavující chemokinetický povlak KeramiteTM , kterým nově budeme černit vybrané nerezové kompenzátory. Toto černění přináší atraktivní tmavošedý vzhled spolu s ještě vyšší odolností povrchu.

4. Vyrobili světově jedinečný dvouranný perkusní derringer s automatickou selekcí zápalníků.