Obranný pepřový gel SABRE RED s odnímatelnou klíčenkou a píšťalkou- růžový

Kód: F15-PUSG-W2
480 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vysoce účinný obranný pepřový gel SABRE RED s klíčenkovým kroužkem, píšťalkou s dozvukem 229 metrů a klipem, díky kterému můžete mít sprej neustále u sebe aniž by překážel.

  • Maximální zastavovací účinek
  • Dosah 3 metry
  • Jednoduché ovládání a použití 
  • Působí i na osoby pod vlivem omamných látek
  • UV příměs pro rychlou identifikaci útočníka
  • Silný proud zamezující vlastní kontaminaci
  • Ergonomický tvar pro efektivní manipulaci
  • Klíčenkový závěs a rychlo - odepínací klip 
  • Součástí odepínacího klipu je i malá píšťalka, kterou slyšíte až 229 metrů
  • Vyrobeno v USA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strávíte více času tím, co rádi děláte, a méně času starostmi s jistotou, kterou vám dodá připravenost. Pepřový gel SABRE 2 v 1 s odnímatelnou bezpečnostní píšťalkou na klíče vám pomůže ochránit se před těmi, kteří možná nemají na mysli vaše nejlepší zájmy, protože poskytuje maximálně silnou ochranu, kterou lze snadno nosit na cestách.

Na rozdíl od jiných pepřových sprejů a gelů je tento pepřový gel SABRE vybaven velmi hlasitou píšťalkou, která pomáhá odradit útočníka a upoutat pozornost osob v okolí. Píšťalku jednoduše oddělíte od klíčenky, abyste k ní měli v případě potřeby rychlý přístup. Píšťalka je slyšet až na vzdálenost 229 metrů, což vám pomůže přivolat pomoc v případě nouze. Tento pepřový gel obsahuje 25 dávek (5x více než konkurence) pro ochranu před více hrozbami.

Pepřový gel je bezpečnější s dlouhým, 4 metrovým dosahem, který vám pomůže se chránit z bezpečné vzdálenosti. Pepřový gel je bezpečný pro použití v interiéru, protože se nerozprašuje jako tradiční pepřové spreje a je rozprašován v silném proudu gelu, což prakticky eliminuje zpětný ráz větru. Značkovací UV barvivo pomáhá úřadům identifikovat útočníka po postříkání. Ergonomická rukojeť na prsty pomáhá zlepšit míření a poskytuje větší kontrolu při používání pepřového gelu. Výklopná pojistka zabraňuje náhodnému výstřelu v kabelce nebo tašce. Kroužek na klíče se snadno připevní na klíče nebo šňůrky pro rychlý přístup k vaší ochraně v případě potřeby. Pepřový gel SABRE se vyrábí v USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obranné spreje a gely
Záruka: 2 roky
Dosah: 3 m
Slyšitelnost: 229 m
Počet dávek: 25
Rozměry: výška 8,9 cm; šířka 2,5 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: