Dvoukomorová klíčenka Nite Ize DualPass™

Kód: DDK-11-R3
144 Kč 119 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dvoukomorová klíčenka Nite Ize DualPass™ má vylepšený design, který je evolucí klasického děleného kroužku, obsahuje klip s karabinou pro snadné připevnění a vnitřní komoru pro maximální zabezpečení klíčů.

  • Kroužek na klíče s dvojitou ochranou
  • Může se připnout na poutko na opasku, batohu nebo tašce
  • Vysoce kvalitní tělo z nerezové oceli
  • Bezpečný drátěný uzávěr z nerezové oceli
  • Snadné připevnění, odepnutí a vyjmutí klíčů
  • Pojme většinu klíčů a klíčenek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoukomorová klíčenka Nite Ize DualPass™ je vybavena klipem s karabinou pro snadné vkládání a vyjímání klíčů a vnitřní pojistkou proti ztrátě klíčů. Klíče jednoduše připněte do horní karabinky a poté je zasuňte do spodní komory. Zde zůstanou klíče v bezpečí, ale rychlým pohybem je můžete podle potřeby vysunout zpět nahoru a vyjmout. Horní karabinku lze také připevnit k poutku na opasek, popruhu tašky nebo D-kroužku pro snadný přístup na cestách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nite Ize
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Připevnění, vyjmutí a zabezpečení klíčů: Snadné
Lze připevnít na: Poutko na opasku, batohu nebo tašce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.