Samolepka Viktos Accy 3 Inch Spiderhole 2ks

Kód: 2003001
235 Kč
Skladem
Možnosti doručení
  • Rozměry samolepky jsou 7,6 x 6,4 cm
  • 2ks samolepek v balení
  • Vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Babičko Vy máte, ale velké oči“ řekla Červená Karkulka, „to abych tě lépe viděla“ odpověděl vlk. Někdy je nejlepším útokem pořádná obrana.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nášivky
Záruka: 2 roky
Rozměry: 7,6 x 6,4 cm
Počet ks: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small