Klíčenka s otvírákem na lahve Nite Ize Z-Rack

Kód: ZRB-11-R6
375 Kč 310 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Otvírák na lahve + 3 karabinky na klíče Nite Ize Z-Rack™

  • Klíčenka z nerezové oceli se 3 karabinami MicroLink s integrovaným otvírákem na láhve
  • Lze připnout na poutko, batoh nebo popruh tašky
  • Bezpečné zámky z nerezové oceli
  • Snadné připevnění, odejmutí a zajištění klíčů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčenka Z-Rack s otvírákem na láhve představuje elegantní způsob, jak nosit klíče v malém měřítku a zároveň mít otvírák po ruce. Jeho pevné tělo z nerezové oceli je vyrobeno tak, aby vydrželo každodenní opotřebení, je vybaveno otvírákem na láhve a karabinkou pro snadné připevnění k poutku na opasek, popruhu tašky a dalším zařízením.

Na druhém konci jsou tři karabinky MicroLink bezpečně zavěšeny ve vnitřním otvoru. Stačí připnout jakýkoli klíč, přívěsek nebo příslušenství s vlastním dělicím kroužkem na MicroLink a je okamžitě zajištěn. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Provedení: Klíčenka se 3 karabinami MicroLink
Lze připnout: Na poutko, batoh nebo popruh tašky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.