Klíčenka Nite Ize Keyrack hliníková

Kód: KLKA-29BG-R6
365 Kč 302 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Hliníkové uzamykatelné tělo karabiny
  • Pět hliníkových S-Biner MicroLocks s pojistkou
  • Snadné připojení, odebrání, identifikace a zabezpečení klíčů
  • Rozměry 42 mm x 80 mm x 15,7 mm
  • Hmotnost 20 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

KeyRack Locker je ideální pomocník při každodenním nošení klíčů. Tato moderní hliníková karabina umožní snadno připnout klíče k taškám, kabelkám nebo poutkům na opasek. Na jejím konci je připevněno pět jasných hliníkových S-Biner MicroLocků, z nichž každá má schopnost pojmout až tři klíče, přičemž je bezpečně zajištěna jednoduchým otočením. Tento pokrokový design vám umožňuje okamžitě identifikovat vaše klíče podle barev a rychle zabezpečit jednotlivé klíče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.