Ohebný háček Nite Ize Gear Tie Bendable S-Hook

Kód: GTS-01-R6
155 Kč 128 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Praktický tvarovatelný háček, s pogumovaným povrchem, který využívá osvědčenou technologii vázacího drátu Gear Tie. Díky neklouzavému gumovému povrchu a vnitřnímu tvarovatelnému drátu můžete tento háček přizpůsobit téměř jakémukoliv předmětu. Skladování a organizace nářadí nebo vybavení dostává úplně novou dimenzi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s ohebným S-hookem Gear Tie. Závěsný háček využívající ověřenou technologii vázacích drátů Gear Tie. Tento S-Hook, který má stejný přilnavý, gumový exteriér a ohýbatelný drátěný interiér jako ikonický Gear Tie, Vám umožní snadno zavěsit a zajistit předměty prakticky na jakýkoli předmět a to na jakémkoli místě. 

Jednoduše zavěste jeden konec kolem roštu, hrany skříně, větve stromu a ohnutím zajistěte.  Jakmile je pevně připevněn, zavěste předmět na druhý konec, například zahradnické nářadí, kempingové vybavení, květináče, klobouky atd.

Ohněte jej, vytvarujte, zavěste nebo nechte venku: Gear Tie S-Hook je zkonstruován tak, aby jej bylo možné používat a znovu používat mnoho let.

Gear Tie Bendable S-Hook

VLASTNOSTI PRODUKTU:

  • Vodotěsný a odolný proti UV záření
  • Pevný pogumovaný povrch poskytuje vynikající přilnavost
  • Silný drát uvnitř drží tvar
  • Používejte uvnitř i venku za každého počasí
  • Nic nepoškrábe ani nezničí
  • Opakovaně použitelný 
  • Rozměry 77mm x 88.7mm x 15.5mm
  • Hmotnost 26g

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Průměr:: 10 mm
Rozměry:: 77 mm x 88,7 mm x 15,5 mm
Hmotnost:: 26 g

Ohebný háček GEAR TIE BENDABLE S-HOOK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.