Klíčenka Viktos Accy Bulldog

Kód: 2007901
570 Kč 471 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Klíčenka Viktos Accy Bulldog

  • hliníková rychloupínací kobra spona
  • 1"MultiCam® popruh s upínáním na suchý zip
  • kompatibilní s MOLLE vazbou
  • dělený odolný kroužek s povrchovou úpravou black oxid
  • vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčenka Bulldog™ je navržená tak, aby se pomocí suchého zipu snadno upevnila na opasek, nebo k systému MOLLE. Díky ní budete mít  vaše cenné předměty vždy po ruce. Hliníková kobra spona umožňuje rychlé a bezpečné odepnutí a připnutí oddělitelné části se závěsným kroužkem. Ať už zavěsíte na Bulldoga klíče, kompas nebo něco ostřejšího, zaručeně ho najdete vždy tam, kam jste ho dali. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small