Čepice Viktos Beanie Battlefleece Nightfjall

Kód: 1900802
720 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Materiál 95% polyester,
  • 5% spandex
  • Vyšívaná patch
  • Vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Made in Canada

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čepice Viktos BattleFleece™ Beanie je sešitá ze čtyř samostatných panelů, pro maximální přilnavost k  hlavě. Kombinace materiálů poly/spandex je navíc ideální k  nošení pod helmou či kapucí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čepice
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small