Střelecká brašna Grey Ghost Gear Range

Kód: 60200-2 60200-28 60200-14 Zvolte variantu
5 216 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • Střelecká brašna/Jednodenní zavazadlo
 • Materiál military grade 500D Cordura
 • Rozměry: výška 22 cm, 50 cm šířka, 17 cm hloubka
 • Objem 20 l
 • Menší kapsy pro uložení nářadí
 • Magnet všitý do středu výklopného víka pro zachycení šroubků a závlaček
 • Výklopné víko potažené vinylem lze využít jako pracovní prostor pro čištění a rozebírání zbraní
 • Magnet všitý do středu tašky - pomocník vyhledávání šroubků
 • Vnitřní pořadač pro organizaci střeleckého vybavení
 • Oddělitelná kapsa ze síťovaného meše pro rozsypovou munici
 • Zadní kapsa pro uložení terčů
 • Boční kapsy na každé straně pro uložení sluchátek, dálkoměru, timeru atd.
 • Odepínací polstrovaný ramenní popruh
 • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA 
 • Veteran Owned Brand! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Range je ideální střelecká brašna od Grey Ghost Gear, do které se vám vejde vše, co potřebujete na střelnice a současně udrží veškerý vás materiál pěkně uspořádaný. Range je vyrobena z odolné 500D Cordury. Popruh je široký, aby se nezařezával do ramene, je polstrovaný a tvarovaný tak, aby zůstal na svém místě, i když budete mít plné ruce. Samozřejmostí je nastavení délky popruhu a pokud vám zavazí, prostě ho odepnete. Na obou koncích tašky jsou zipem uzavíratelné kapsy ideální pro sluchátka, sponkovačku, timer, dálkoměr nebo taky oběd. Na přední straně je kapsa, uzavíratelná zipem po obvodu. Po otevření zipu se přední část odklopí jako víko a odkryje se praktický pracovní prostor. Dvě diagonální kapsy na zip jsou ideální pro imbusové klíče a jiné malé nástroje, zatímco vnitřní stěna je vybavena elastickými oky pro uložení zásobníku a nástrojů. Výklopná část je potažena vinylem, aby tento pracovní prostor odolával oleji a dalším prostředkům na čištění zbraní.

Praktickým překvapením je magnet všitý do středu pracovního prostoru tašky. Dokáže přitáhnout a udržet malé kovové předměty, jako jsou šroubky, matičky a závlačky. Prostě už nebudete muset klečet na zemi a probírat písek po každé, když měníte příslušenství na flintě. Na zadní straně tašky je kapsa třeba na terče, hadry atd. Dvě vnější kapsy na zip jsou ideální pro náhradní baterie, score karty nebo taky svačinu. Vnitřní prostor je dělitelný pomocí panelů, které jsou součástí tašky, a které si můžete libovolně rozmístit. V tašce také najdete oddělitelnou kapsu z pevné síťoviny, která vám poslouží k uskladnění rozsypané munice. Víko má úložný prostor na spodní straně pro ještě lepší organizaci a uložení střeleckých potřeb. Spodní část tašky má vyztužené dno s protiskluzovou úpravou.

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.