V pátek 22.9.2023 má naše kamenná prodejna zavřeno. Děkujeme za pochopení

Přepravní pouzdro na pistoli Grey Ghost Gear Pistol Case

Kód: 6026-2
1 325 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • pouzdro pro uložení a přenášení zbraně
  • pevná konstrukce a tvar
  • nastavitelný popruh na přenášení
  • vnitřní kapsa ze síťového meše na drobné vybavení
  • pouzdro na dva zásobníky a dvakrát fixační popruh
  • dno se suchým zipem pro variabilitu upevnění zbraně
  • Rozměry: 23 cm x 23,5 cm x 7 cm
  • doživotní záruka GGG na materiál a výrobní vady
  • vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravní pouzdro na pistoli Grey Ghost Gear Pistol Case slouží k uložení pistole plnohodnotné velikosti. Pouzdro má pevnou konstrukci a vysokou variabilitu uložení zbraně a munice. Materiál použitý jako svrchní vrstva má atraktivní diamantový textilní vzor. 

Na horní části je nastavitelný popruh pro přenášení. Pouzdro se rozepíná zipem s textilními tahounem. Vnitřní strana víka je vybavena zipem uzavíratelným prostorem ze síťovaného meše, díky kterému přesně víte co jste si do kapsy uklidili. Ať už je to rozsyp munice, sada nářadí, čištění na zbraň nebo taky vše dohromady. 

Dno úložného prostoru je potaženo suchým zipem (očka). Pouzdra na zásobníky a úchytky pro zbraň se tak jednoduše přidělávají a jsou pevně fixovány (jejich spodní strana je vybavena také suchým zipem - háčky). Současně můžete polohu úchytů a pouzder měnit dle vaší libosti. Sumka na dva zásobníky a dva úchyty jsou součástí pouzdra.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.