Lékárnička Combat Systems Rapid Deployment IFAK

Kód: CS-P-RDIFAK-BK CS-P-RDIFAK-MC Zvolte variantu
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost Zeptejte se nás na dostupnost Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Lékárnička Combat Systems Rapid Deployment IFAK

  • Skládá se ze dvou částí
    • Platformy s možností montáže na MOLLE
    • Samotného odnímatelného pouzdra
  •  Levá vnitřní část pouzdra je opatřena dvěma tunelovýma přihrádkama na hrudní krytí, nosní vzduchovod, trauma nůžky a hemostatickou gázu
  • Pravá vnitřní část pouzdra disponuje univerzálním systémem výřezů s možností individualizace fixace
  • Rozměry jsou 19 x 12.5 x 6 cm
  • Vyrobeno v ČR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Občas nastanou v boji nebo při tréninku situace, kdy dojde ke zranění a tvůj buddy tě bude muset ošetřit. Proto bys u sebe měl mít základní sadu zdravotnických potřeb a to na dobře viditelném a přístupném místě. Přesně k tomuto účelu jsme vyrobili pouzdro - IFAK, které není zbytečně velké ani nesmyslně malé. Velmi snadno ho sundáš sám jednou rukou z platformy, kterou můžeš přidělat na opasek, vestu, batoh nebo jiný gear. Obsahově jsme IFAK navrhli tak, aby pojmul veškeré zdravotnické potřeby doporučené dle posledních TCCC Guidelines a přitom zachoval pohodlnou manipulaci s obsahem bez zbytečného potenciálního poškození sterilních obalů.

Rapid Deployment IFAK se skládá ze dvou částí a to platformy s možností montáže na MOLLE vazbu či opasek a samotného odnímatelného pouzdra na zdravotnické potřeby. Pouzdro samotné je možné z jeho čelní strany doplnit o reflexní čtverec (IR nebo reflexní) pro lepší identifikaci pouzdra. 

Levá vnitřní část pouzdra je opatřena dvěma tunelovýma přihrádkama na hrudní krytí, nosní vzduchovod, trauma nůžky a hemostatickou gázu. Na vrchní tunelové přihrádce je navíc průhledná kapsa na suchý zip (COMBAT PILL PACK) pro analgetika nebo jiné léky v tabletách. 

Pravá vnitřní část pouzdra disponuje univerzálním systémem výřezů s možností individualizace fixace pomocí suchého zipu nebo kulaté gumy. Z výroby jsme pravou část osadili dvojicí 1" pružných popruhů pro fixaci 6" obvazu, dekompresní jehly a psací potřeby, avšak díky systémů výřezů si ji může každý do upravit dle vlastní představy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 2 reflexní čtverce pro zviditelnění lékárničky na výstroji, fixační sadu shockcordu s brzdičkami, Velcro ONE-WRAP oboustranným sucháčem a červený paracord pro modifikaci tahátek na zip
Vyrobeno v ČR: Ano

Rapid Deployment IFAK - |COMBAT SYSTEMS| CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: