Hydratační batoh Grey Ghost Gear T.Q. Hydration Pack

Kód: 6006-2D-2H 6006-2D-45H Zvolte variantu
2 900 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • Předurčeno pro použití s 3 l hydratačním vakem
 • Materiál:LiteLok® a RIPSTOP pro nízkou váhu a vysokou odolnost proti oděru a protržení
 • LiteLok® voděodolný do 50“
 • Rozměry v 44,5 c: x š 22 cm x h 13 cm, objem 10 litrů
 • Hlavní komora s kapsou na hydratační vak a zipem uzavíratelnou kapsou na drobné předměty
 • Přední komora s organizérem na osobní výbavu
 • Přední kapsa uzavíratelná přezkou pro rychlou dostupnost
 • Nepromokavý integrovaný obal v úložné kapse
 • Zipy s tahacími oky s plastovým krytím
 • Polstrovaná záda a ramenní popruhy s ventilovanou síťovinou proti pocení
 • Dva kompresní popruhy po stranách batohu
 • Stavitelné ramenní popruhy a bederní popruh
 • Oko pro přenášení batohu
 • Doživotní záruka GGG na materiál a výrobní vady
 • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
 • Veteran Owned Brand! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud si jdete zaběhat a nepotřebujete k tomu mít plně naložený batoh, pak jistě platí, čím menší tím lepší. Nicméně ne každý hydratační batoh má dost místa na něco jiného než na hydratační vak a energetickou tyčinku. Pokud patříte mezi ty, kteří preferují více multifunkční osobní výbavu T.Q. je právě pro vás!

T.Q. je připraven na EDC (Everyday Carry – každodenní výbava) a výcvik nebo trénink. Hlavní komora má kapsu na tří litrový vak hydratační vak. T.Q. znamená (hasič žízně - Thirst Quencher). Pitnou hadici pak protáhnete krytým okem, které je pod nosným okem batohu a dále podél popruhu, na kterékoliv straně, kde hadici upevníte pomocí elastického oka. I když vak na vodu naplníte až po okraj do batohu se vám pořád vejde lehká bunda, záložní odpuzovač komárů v oblíbené ráží a možná i nějaký kratší poloautomatický čistič. V hlavní komoře dále najdete malou kapsu na zip, která slouží pro uložení klíčů, dokladů nebo čehokoliv co chcete mít pěkně bokem a odděleně.

V přední komoře najdete kompletní organizér pro svítilnu, psací potřeby, mapu, buzolu, peněženku atd. A nebojte se, že byste tuhle kapsu přecpali. Dva kompresní popruhy zajistí, že bude vždycky pěkně držet kompaktní tvar.

Přední kapsa, která se uzavírá přezkou je určena pro cokoliv, co chcete mít po ruce nejrychleji. Ať už to je smartphone, škrtidlo, malá lékárnička, energetická tyčinka. Dva horizontální popruhy na spodku této kapsy slouží jako úchyt pro chemická nebo jiná světla.

Všechny zipy mají plastová oka pro rychlejší a pevnější úchop. Batoh má vlastní integrovaný nepromokavý potah, který je umístěn v samostatné kapse na spodku batohu. Záda batohu mají uvnitř dva ergonomické polstrované panely a celá zádová část je pokryta síťovaným ventilovaným mešem pro maximální odvětrávání. Stejným způsobem jsou provedeny i ramenní popruhy.

Materiál, který jsme použili na T.Q. je vybraný tak, aby maximálně snížil váhu a přitom udržel podobnou kvalitu a odolnost jako standardní vojenský materiál: LiteLok® je lehká nylonová dvouvrstvá látka s vysokou odolností proti oděru a protržení. Používá se jako váhově lehčí alternativa vojenského standardu 500D Cordury. Má certifikovanou voděodolnost do 50“ (127 cm) a struktura látky má zvýšenou vizuální splývavost v nízkém světle.

Ripstop klasický diamantový vzor, 100 % nylon. O 30 % nižší váha než 500D Cordura®. Odolný proti oděru a protržení, v případě protržení struktura látky limituje jeho rozsah.

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.