Batoh Grey Ghost Gear Griff

Kód: 6023-2 6023-18 Zvolte variantu
4 435 Kč
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • Materiál 500D Cordura
 • Tříkomorová konstrukce
 • Přední kapsa s měkkou podšívkou pro ochranu optiky a displejů
 • Integrované karabiny v přední kapse a komoře pro pojištění nesené výbavy
 • Přední komora s organizerem pro telefon, zápisník, psací potřeby
 • Přední komora vybavena pruženkovými oky pro zásobníky krátkých zbraní
 • Prostřední komora rozepínatelná po celé délce umožňuje maximální vyklopení víka
 • Dva skryté průchody do zadní komory pro přístup k záložní zbrani
 • Samostatný prostor v zadní komoře pro přenosný počítač, balistickou ochranu nebo camelback
 • V zadní komoře průchodka pro hadici camelbacku nebo kabely
 • Samostatná kapsa pro drobný materiál v zadní komoře
 • Komory vybaveny panely suchého zipu pro umístění pouzder, holstrů a dalšího vybavení
 • Prošívané nosné oko v horní části batohu
 • Rozměry v 48,5 cm x š 30,5 cm x h 20,5 cm
 • Objem batohu 30 litrů
 • Doživotní záruka GGG na materiál a výrobní vady
 • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
 • Veteran Owned Brand! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Batoh GGG Griff je odolný, univerzální a v mnoha ohledech překvapující stejně jako jeden dobrý známý GGG, který padl v roce 2005 u Tal Afar v Iráku. Tento batoh je pojmenován po něm. Vyrobený z 500D Cordury vydrží víc, než co byste do něj řekli. Batoh má rozměry v 48,5 cm x š 30,5 cm x h 20,5 cm. Objem batohu je 30 litrů. Na přední straně je panel suchého zipu o rozměrech 13 x 7,5 cm. Můžete na něj umístit jmenovku, označení týmu anebo prostě nášivku, která se vám fakt líbí. Nad tímto panelem je zipem uzavíratelná kapsa, která je díky své měkké podšívce vhodná pro uložení brýlí, mobilů nebo čehokoliv co nechcete, aby se poškrábalo. A aby se vám vaše cennosti neztratili, můžete využít karabinu, která je v kapse integrovaná.V přední komoře batohu najdete organizer na psací potřeby, svítilnu, poznámkový blok. Součástí je opět všitá karabina, vnitřní strana komory je pošitá panely suchého zipu (očka), na které můžete připevnit další pouzdra pro ještě lepší přehled neseného materiálu. Najdete zde také elastická oka, do kterých můžete dát například pistolové zásobníky.Prostřední komora má zip po celém obvodu, takže po rozepnutí jde její víko zcela odklopit. Vnitřní strana komory je opět pošita panely suchého zipu (oka) pro umístění další výbavy. Je dostatečně prostorná pro umístění dokumentů, knížek nebo také zásoby stravních dávek.

A ta pravá překvapení čekají v zadní komoře. Zde je dostatek místa pro 17” počítač, který zde má svůj vlastní vypodložený prostor pro ještě lepší ochranu. Anebo místo něho můžete dát camelback nebo stand alone panel či plát měkké balistiky. Panely suchého zipu pro víc zásobníků, pouzder a možná i něčeho více třeskutějšího jsou samozřejmostí. Na každé straně batohu je umístěn průchod překrytý dvojitou textilní pruženkou, který vám umožní šáhnout zvenčí dovnitř zadní komory pro krátkou zbraň, která se tam zrovna shodou okolností schovala. Batoh přitom můžete mít celou dobu na zádech. Stačí k tomu jen trochu cviku. A pokud chcete průchod plně uzavřít, stačí použít všité panely suchého zipu. V zadní komoře dále najdete kapsu uzavíratelnou zipem na věci, které chcete mít uloženy zvlášť. V horní části batohu je pořádné prošívané nosné oko a také průchodka pro kabely nebo hadici camelbacku. Zádová část batohu a široké ramenní popruhy jsou potaženy ventilovaným meshem, který zajišťuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje nadměrnému pocení. Zádové popruhy jsou stavitelné.

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky

Batoh GGG GRIFF představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.