Batoh Grey Ghost Gear Apparition SBR

Kód: 6024-2-2D 6024-16 Zvolte variantu
7 435 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • Pro skrytý přenos zbraní s krátkou hlavní (do 10,5”) nebo rozložené 16” zbraně
 • Délka 68,5 cm bez prodloužení, 84 cm s rozbaleným prodlužovacím sáčkem
 • Objem 20 litrů
 • Integrovaný nepromokavý potah
 • Boční kapsy s popruhy na upnutí stativů, trekingových holí apod.
 • Boční zipem uzavíratelné kapsy na drobný materiál
 • Přední přeložená kapsa pro lepší plnitelnost
 • Přední komora s výklopným víkem a panelem suchého zipu pro umístění pouzder
 • Síťová kapsa na zip pro lepší organizaci vybavení v přední komoře
 • Hlavní komora s výklopným víkem a kapsami pro umístění AR zásobníků
 • Zádová strana hlavní komory s panely suchého zipu a upínacími řemínky pro upevnění dlouhé zbraně a dalšího materiálu
 • Stavitelné ramenní a bederní popruhy
 • Dvě kapsy na zip na bederním popruhu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Batoh GGG ApparitionShort Barreled Rifle (SBR) je určen pro skrytý přenos zbraní s krátkou hlavní, tak jak jeho název napovídá. Tenhle batoh prostě nekřičí do světa “bacha je tu chlápek se schovanou flintou, kterej se snaží nevypadat, jako chlápek se schovanou flintou!”. Tento batoh se velice snadno ztratí mezi ostatními turistickými batohy a nikdo mu nevěnuje druhý pohled. Rozdíl, ale bude v tom, že místo náhradních ponožek, spacáku a nafukovací karimatky bude v tomhle batohu flinta do 10,5” délky plus pořádná dávka krmení. A pokud budete potřebovat něco delšího, můžete do báglu připevnit až 16” zbraň v rozloženém stavu.

Batoh GGG Apparition se vyrábí v pěti barevných variantách a je vždy ve dvoubarevném provedení. Navíc ve spodní části batohu najdete v kapse integrovaný nepromokavý potah, který vaše nádobíčko ochrání před deštěm a v případě potřeby pomůže změnit barvu batohu, pokud byste měli podezření, že už si vás někdo načetl. Po stranách batohu jsou kapsy na lahve s vodou a nad nimi v horní části jsou upínací řemínky s přezkou k připevnění stativu k optice, trekingových holí, karbonové tyče k odstupné manipulaci nebo něčeho podobného. Vedle každé kapsy najdete zip, který vám otevře menší úložný prostor pro mobil, vysílačku, doklady atd. Na přední straně batohu je kapsa ve tvaru mumie, velká akorát tak, aby se do ní vešly nezbytnosti jako jsou navigace, tablet, EDC výbavu. Kapsa se otevírá zipem z pravé strany a je přeložená tak, aby umožňovala větší plnění. Přední komora se otevírá zipem po celém obvodu a má výklopné víko. Zadní strana komory je pošitá panelem suchého zipu (oka) a můžete tak na ni připevnit další pouzdra nebo holstr. Na víku je zipem uzavíratelná kapsa z pevné síťoviny na drobné předměty nebo třeba rozsyp nábojů. Díky síťovině máte přehled, co přesně jste do kapsy umístili.

Hlavní komora je to o co tu jde! Komora je opět rozepínatelná po obvodu a víko je odklopné pro snadný přístup ke zbrani. Na víko jsou zevnitř umístěny dvě kapsy na 30ti ranné AR zásobníky a pojištění zásobníků je řešeno bungee šňůrou s nylonovým tahadlem. Nad těmito kapsami je zipem uzavíratelná větší kapsa například na NVG. Zádová strana hlavní komory je opět pošita panely suchého zipu (oka). Najdete zde také 3x panel s upínacím páskem, který slouží k uchycení zbraně k batohu. Panely si můžete přemisťovat podle libosti. Součástí batohu jsou také dva další upínací popruhy se suchým zipem pro upevnění dalšího materiálu. A pokud zrovna pušku nenesete můžete do hlavní komory umístit věci na kratší trek.

Vespod batohu je pod zipem umístěn integrovaný pytlík, který umožňuje prodloužení batohu v případě, že potřebujete mít tlumič již na hlavni anebo vám schází pouze kousek k tomu, aby se vám flinta do batohu vešla celá. Zádová část batohu a široké ramenní popruhy jsou tvořeny polstrovanými panely a potaženy ventilovaným meshem, který zajišťuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje nadměrnému pocení. Ramenní popruhy i bederní popruh jsou stavitelné. Na ramenních popruzích jsou umístěny D oka pro další upevnění materiálu a samozřejmostí je hrudní popruh pro lepší fixaci batohu a odlehčení nesené váhy. Na bederním popruhu najdete dvě další kapsy ideální na energetickou tyčinku, další zásobník nebo taky jednorázová pouta...

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: doživotní

Batoh GGG Apparition SBR demo

Batoh GGG Apparition SBR představení od Sage Dynamics - podrobné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.