Sklopná mířidla Schmeisser BUS sada

Kód: 30-0011
1 850 Kč 1 529 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
 • Sada muška a hledí
 • Sklopná Flip-Up
 • Nízký profil pro kompatibilitu s optickým zaměřovačem
 • Nárazuvzdorná a lehká konstrukce
 • Materiál: černý tvrzený polymer, ocel
 • Montážní rozhraní: Picatinny rail MIL-STD-1913 Picatinny/STANAG 4694
 • Stranová a výšková korekce pomocí točítek
 • Pojistný systém proti nechtěnému sklopení
 • Dvě velikosti dioptru
 • Typ dioptru: Ghost Ring
 • Stranová ochrana proti zanesení, zachycení nebo nárazu
 • Uchycení pomocí Torx šroubu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklopná mířidla BUS (Back Up Sights) Schmeisser používají vyklápěcí mechanismus, který zajistí rychlé a pohodlné vztyčení mířidel do operační polohy, přesně když to budete potřebovat. Mířidla Schmeisser mají odolnou konstrukci, ale přitom i lehkou váhu. Použitý materiál je vysoce odolný matně černý polymer. Mířidla mají nizkoprofilový design, který umožňuje jejich použití i na zbraních osazených optickými zaměřovači. Muška i hledí mají boční ochranu proti nárazu, která současně slouží jako ochrana proti zanesení pískem, blátem pokud se pohybujete v náročném prostředí. Boční ochrana brání i nechtěnému zachycení za oděv nebo taktickou výstroj při odložení zbraně na řemen. 

Výšková a stranová korekce se provádí točítky. Hledí je překlopné, s s dvěma různě velkými průzory. Průzory jsou klasické AR typu Ghost Ring.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm