Plovoucí předpažbí AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok - 9" Short

Kód: 21-0400S
4 500 Kč 3 719 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
 • Volně plovoucí předpažbí pro AR 15
 • Slim-line profil
 • M-Lok montážní rozhraní
 • Vysoká pevnost a maximální odolnost proti korozi
 • Prémiová hliníková slitina 6082-T6
 • Ocelové závitové vložky HELICOIL pro maximální pevnost uchycení
 • Ocelový adaptér
 • Povrchová úprava tvrdou anodizací dle standardu MIL-A8625F-Type III Class 2
 • Součástí Picatinny rail - 3 drážky pro uchycení příslušenství
 • Váha: 320g
 • Délka: 9" / 230mm
 • Vyrobeno v Německu , Krefeld

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Volně plovoucí přepaží AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok je vyrobeno z prémiového hliníků 6082-T6, který vyniká maximální pevností a odolností proti korozi. Předpažbí má nízkoprofilový úzký design tzv. "slim-line", který zajišťuje maximální komfort a efektivitu střeleckého úchopu, podstatně snižuje váhu předpažbí a přispívá k vyšší odolnosti i při náročných činnostech či v náročných podmínkách. Snížení váhy také napomáhá při dlouhodobější práci se zbraní, snižuje únavu a přispívá k přesnějším zásahům.

Předpažbí je povrchově upraveno tvrdou anodickou oxidací dle obranného standardu  MIL-A8625F-Type III Class 2 a má matně černý vzhled. Všechna přepažbí jsou precizně vyráběna na sofistikovaném strojovém vybavení v Německu v dílnách firmy Schmeisser v Krefeldu. Předpažbí jsou vyráběna, tak aby vydržela i v těch nejtěžších podmínkách. Výrobní proces je certifikován dle normy pro kvalitu výroby ISO 9001.

Pevné uchycení přepaží je zajištěno pomocí ocelového adaptéru a ocelových závitových vložek HELICOIL®, kterým důvěřují ti nejlepší sportovní střelci, stejně jako operátoři po celém světě. Montážní rozhraní M-Lok umožňuje umístění taktického a střeleckého příslušenství a zajišťuje jeho maximální pevnost a jistotu v kvalitu uchycení. 

Součástí přepažbí je krátký Picatinny rail - 3 drážky,  pro uchycení příslušenství, ocelový adaptér a montážní klíče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Materiál: hliníková slitina 6082-T6
Povrchová úprava: eloxování / tvrdá anodizace dle  MIL-A8625F-Type III Class 2
Montážní rozhraní: M-Lok
Uchycení: Ocelové závitové vložky HELICOIL, ocelový adaptér
Provedení: Slim Line
Váha: 320g
Délka: 9" / 230mm

Plovoucí přepaží AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok - 15" Long

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm