O nás

Osobně jsem strávil mnoho let službou v naší armádě, kde nuda byla asi to poslední, co mne mohlo potkat. Měl jsem tu čest strávit svoje služební léta mezi nejkvalitnějšími bojovníky, které tato země mohla nasadit do zahraničních operací. Potil jsem se s chrudimskými výsadkáři a díky tvrdé přípravě jsem měl to štěstí a nekrvácel na bojových misích s Útvarem Speciálních operací, známým jako SOG. Když jsem v pozdějších letech opět odletěl do Afghánistánu, ale již jako důstojník operačky, cítil jsem, že mi vůně spáleného střelného prachu a vibrující chvění tlakové vlny od zrovna odpálených dveří bude scházet.

Po ukončení služby jsem si říkal, že to jednou prostě přejde. Nepřešlo. A tak se stále snažím věnovat tomu, co mně baví. Padák již nemá 330 ft, ale 190. Dešku a AGS zastupuje M4 a oblíbený Glock. Místo HILUXE proháním cestovní enduro. Prostě se snažím obklopit se věcmi, které mne nenechají zestárnout s pivem na červené pohovce. Čím jsem si jistý je to, že nejsem jediný, kdo přesně ví, kam ho to táhne. A co víc - zjistil jsem, že i v civilním světě se pohybuje spousta obdobně založených jedinců, kteří i když nesloužili v žádných ozbrojených složkách mají duši dobrodruha, jenž je stále nutí být o krok dál než ostatní. A tak jsme založili HARRANT.


Obchod Harrant je rodinný podnik, jehož cílem je dopřát všem dobrodruhům možnost během každodenního všedního života pocítit alespoň na chvíli chuť vzrušení a dobrodružství. Je to náš nástroj k tomu, abychom Vám dali možnost dopřát si život bez přetvářek. Našim přáním je umožnit Vám udržet se v dokonalé kondici pro Váš každodenní boj. Nabízíme Vám výstroj, která je kvalitní, užitečná, dobře vypadá a umožní Vám vyjádřit Váš životní postoj bez toho, aniž byste museli někomu něco říct.


Doufáme, že se Vám náš obchod bude líbit a že budeme vždy schopni zabezpečit náš sklad dostatečným množstvím zboží tak, abyste se u nás necítili jako ve výstrojáku...

Naše heslo bylo a zůstává

Audaces Fortuna Iuvat