POZOR! Od 30.5.-21.6.2022 je HARRANT na dovolené! Po celou dobu bude prodejna uzavřena, eshopové objednávky odeslané po 8.6.2022 odesíláme 21.6.2022!

Věrnostní program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM „HARRANT PRO VÁS“

Pro naše stálé zákazníky jsme vytvořili věrnostní program, kterým chceme vyjádřit naše díky za to, že se k nám vracíte.

Pro zapojení se do našeho programu, musíte být registrovaní na našem e-shopu. Pokud u nás ještě nejste registrováni, můžete si registraci udělat zde. Po registraci přiřadíme Vaše předchozí objednávky k Vašemu profilu a přiřadíme Vás do skupiny zákazníků, kteří mají na věrnostní slevu nárok.  

Jak to funguje?

V našem věrnostním programu máme tři úrovně odměn.

  1. Úroveň – 5 % při útratě nad 2500,-
  2. Úroveň – 7 % při útratě nad 5000,-
  3. Úroveň – 10 % při útratě nad 7500,-

 

Odměnu Vám automaticky přidělíme v okamžiku, kdy za 6 uplynulých kalendářních měsíců nakoupíte v našem e-shopu za některou z výše uvedených částek. Sleva se započítává v okamžiku nákupu. Odměna Vám bude snížena nebo automaticky odebrána v okamžiku, kdy za určitou dobu neobnovíte Vaši kvalifikaci splněním nákupu v některé z uvedených kvalifikačních úrovní.

Jak zjistím za kolik nakupuji?

Jakmile budete nakupovat jako registrovaný zákazník, uvidíte v našem obchodu ceny již se započítanou slevou.

POZOR!

Slevy se nesčítají. Příslušníci ozbrojených sborů, váleční veteráni, příslušníci IZS a Aktivních záloh, Městská policie, Celní správa a Vězeňská služba ti všichni u nás mají automaticky slevu 10 %, kterou jim přidělíme po registraci a prokázání příslušnosti ke sboru. Pro tuto skupinu zákazníků náš věrnostní program neplatí, protože již dosáhli na maximální slevy, které v současné době můžeme nabídnout.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení