Oboustranná pojistka pro AR 15 Schmeisser, volitelný krok 45 °/ 90°

Kód: 202017-0355
1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Oboustranná pojistka pro AR 15 Schmeisser s volitelnou délku kroku 45°/90°.

  • Kvalitní německá ocel C45 a tělo pojistky z oceli 42CrMo4
  • "drop in" instalace
  • Kratší pravý hmatník
  • Ergonomický tvar pro jistotu v ovládání
  • Váha 20g
  • Vyrobeno v Německu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranná pojistka pro AR 15 Schmeisser má volitelnou délku kroku 45°/90°. Díky specificky hladkému povrchu má velice čistý a komfortní chod a přitom zajišťuje maximální bezpečnost při ovládání zbraně. 

Hmatníky pojistky jsou vyrobeny z kvalitní německé oceli C45 a tělo pojistky z oceli 42CrMo4. Pravý hmatník je kratší a hmatníky mají nulovou vůli. Díky "drop in" konstrukci je instalace jednoduchá. Změna kroku pojistky se provádí otočením čepu pojistky. 

Vyrobené části prochází přísnou interní kontrolou kvality. Výrobky jsou při balení označeny výstupní kontrolou "Schmeisser Quality Check".

 

 

Schmeisser díly k AR 15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm