Zboží značky VIKTOS je možné vyzkoušet a zakoupit po dohodě také v showroomu společnosti HQH System, Na Jarově 29, Praha 3. Otevírací doba: po-st 13:00-17:00 čt 13:00-18:00 pá 13:00-16:00

Taktické škrtidlo SOF® Tourniquet Generation 4 - Black

Kód: SOFTT-W
804 Kč
Skladem
  • Vratidlo o délce 5,5" (14cm)
  • Rychlospona umožňuje hladší a jednoduší průběh manipulace s rychloupínací sponou díky zaobleným hranám pro snadnou manipulaci jednou rukou a zvýšení rychlosti aplikace
  • Identifikační kód NATO NSN 6515-01-587-9943
  • Jedno z nejefektivnějších současných škrtidel
  • Vyrobeno v USA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nebojte se být připraveni

 

SOF® Tourniquet Generation 4 (SOF®TT-W) je opravdový generační upgrade na nejefektivnější zaškrcovadlo na trhu. Obsahuje 4 klíčová vylepšení:

 

     1. Zajišťovací klip
Zajišťovací klip pomáhá rychle a efektivně zajistit vratidlo jakmile je zaškrcovadlo použito. To je obzvláště užitečné v situaci, kdy je prováděna aplikace jednou rukou, což umožňuje rychlejší a efektivnější aplikaci a zároveň zdvojuje bezpečnost zaškrcovadla v kombinaci se zajišťovacím plastovým trojúhelníčkem během transportu pacienta.

     2. Vratidlo o délce 5,5" (14cm)
Prodloužená délka vratidla usnadňuje proces zajištění vratidla do zajišťovací spony a zajišťovacího plastového trojúhelníčku, což zvyšuje účinnost tohoto unikátního duálního zajišťovacího systému. Stále si zachovává své zřetelné kuželové konce, přičemž je opracován z jednoho kusu hliníkové třídy A a eloxován, aby se minimalizovalo riziko zviditelnění výrobku v taktickém prostředí.

     3. Rychlospona
Rychloupínací spona přidaná k zaškrcovadlu v loňském roce umožňuje hladší a jednoduší průběh manipulace s rychloupínací sponou díky zaobleným hranám. To také usnadňuje aplikaci jednou rukou a celkově zvyšuje rychlost aplikace.

     4. Vyztužený materiál
Ano, našli jsme způsob, jak udělat nejsilnější turniket ještě silnější.

SOF® Tourniquet Gen 4 je postaven na své původní robustnosti a odolnosti, která byla výsledkem vyčerpávajícího 24měsíčního výzkumu, který obsahuje aplikační data od koncových uživatelů a laboratorních studií. Zaškrcovadlo se skládá z vysoce pevných, lehkých slitinových komponentů. Konstrukce zaškrcovadla umožňuje, aby zaškrcovadlo šlo rychle rozpojit a opětovně spojit kolem poraněné končetiny. S jednou aplikační metodou pro horní i dolní končetinu je zaškrcovadlo Gen 4 nejednodušším zaškrcovadlem, s kterým můžete pracovat ve stížených podmínkách taktického prostředí, což může vést ke snížení krevních ztrát a v konečném důsledku k lepší a efektivnější péči o pacienta.

Gen 4 si stále zachovává skutečný 1,5" (3,8cm) turniketový popruh, který poskytuje širší kompresní pás než většina standardních turniketů nebo turniketů s 1" (2,54cm) stahujícím pásem pohybujícím se přes 1,5" (3,8cm) rukáv. Širší kompresní pás vede k lepší arteriální kompresi a většímu komfortu pacienta.

Navíc je každé zaškrcovadlo dodáváno se dvěma gumičkama, které jsou odolné proti UV záření pro snadné umístění zaškrcovadla na vaše individuální vybavení.

SOF® Tourniquet Gen 4 je jeden ze dvou zaškrcovadel schválených pro použití americkým Ministerstvem obrany, jedním z pouze dvou zaškrcovadel schválených pro použití v komisi pro taktickou bojovou péči (CoTCCC), a zaškrcovadla amerického Červeného kříže. Používají ho všichni - od elitních vojenských operátorů po celém světě, přes policejní útvary, záchranáře EMS a civilisty, kteří se snaží být připraveni na nestandardní životní situace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnické potřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

SOF Tactical Tourniquet (SOFT-T) Wide with upgraded buckle!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Tactical Medical Solutions® je jedním z vedoucích světových hráčů na poli vývoje a výroby lékařského přednemocničního vybavení, a to jak pro taktické tak i pro civilní využití. Firma byla založena v roce 2003 bývalým medikem amerických speciálních sil, který vytvořil první škrtidlo SOF® Tactical Tourniquet. Toto škrtidlo je i v současné době jedním ze dvou, které Ministerstvo obrany USA schválilo pro použití v amerických ozbrojených silách Škrtidlo SOF® TT je také vybraným škrtidlem amerického Červeného kříže.  

I když původním hlavním cílem společnosti byla výroba a zásobování pro ozbrojené síly USA, v současné době dodává Tactical Medical Solutions i policejnímu sboru, záchranářům, hasičům a široké veřejnosti. Současně s růstem prodeje se i produktová řada rozšířila na téměř 2000 dostupných produktů. Jsme hrdí na to, že TacMed pro naše uživatele představuje jistotu nejkvalitnějších výrobků, profesionální znalosti, klientského přístupu a spolehlivosti v poli. V krizových okamžicích plných nejistoty jsou produkty TacMed jednou z věcí, na které se můžete spolehnout!