Kontejnerová spoušť Schmeisser Dynamic Drop-In

Kód: 202000-0127S
8 200 Kč
Skladem
Možnosti doručení
  • Kontejnerová jednobodová spoušť pro AR 15/ M16 
  • Krátký "rychlý" reset
  • Odpor spouště 1800g 
  • Materiál: tepelně zpracovaná ocel a 7075-T6 hliník
  • anodizováno
  • Obsahuje: spoušť a montážní klíč
  • Vyrobeno v Německu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontejnerová spoušť Schmeisser Dynamic Drop - In je plně kompatibilní s  puškami typu AR 15 / M16 se standardním spodním pouzdrem závěru (Lower Receiver) pro piny .154". Její vlastnosti podstatně zvýší komfort ovládání, zlepší vedení palby a přispějí k efektivnějšímu odmačkávání spouště. Spoušť je jednobodová (single stage), má ultrakrátký reset a deklarovaný odpor 1800g (4lbs).  Spoušť se usazuje jednoduchou montáží. 

Hodnocení spouště od IPSC střelce Radima Maděránka: 

"Super čistý chod, milimetrový reset. Mnou naměřený odpor (uprostřed oblouku, tak jak se má, ne na konci, kde je největší páka) 1,3 kg. Za mě je spoušť excelentní."

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Materiál: Hliník 7075-T6, německá kvalitní ocel
Povrch: Tvrdé eloxování podle MIL-A8625F-Type III Class 2, černé leštěné
Hmotnost: 80g
Varianta: pro AR15 / M4
Piny: .154"
Odpor spouště: 4lbs / 1800g

Kontejnerová spoušť Schmeisser Dynamic Drop-In

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RM Avatar autora | 21.6.2021
Super čistý chod, milimetrový reset. Mnou naměřený odpor (uprostřed oblouku, tak jak se má, ne na konci, kde je největší páka) 1,3 kg. Za mě je spoušť excelentní!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm