Limitovaný set samonabíjecí pušky AR 15 LUX Def Tec LONG BOW

Kód: 8398
40 000 Kč
Skladem
Gas Block ?
Napínací táhlo ?
Úsťové zařízení ?
Možnosti doručení

Limitovaná edice pušky LDT AR15 LONG BOW v setu s reflexním kolimátorem Falke LE Gen.2 a 30ti ranným zásobníkem Magpul PMAG M3.  S touhle puškou budete přesní jak pověstný anglický luk a navíc stačí přidat popruh a můžete rovnou vyrazit na střelnici. LDT je vstupní brána do střeleckého světa zbrojovky Schmeisser. AR 15 LDT se  vyznačuje se výborným poměrem cena / výkon. Výroba se provádí v Německu, Krefeldu ve zbrojovce Schmeisser GmbH.

 • Ráže: .223 Rem./ 5,56 NATO
 • Váha, délka:
  • 16,75" - 3550g,  87,5/95 cm
 • Hlaveň: Lothar Walther, volně ložená, stoupání 1:9
 • Plovoucí přepaží: Slim, M-Lok
 • Tlumič výšlehu plamene A2
 • Oboustranné ovládání vypouštění zásobníku a pojistky
 • Ergonomická pažbička-protiskluzový grip
 • Polymerová teleskopická pažba 6 poloh
 • QD body pro upevnění řemenu na pažbě
 • Obsahuje:
  • reflexní kolimátor FALKE LE Gen.2
  • ochranný čtyřvrstvý kufr Negrini s uzamykáním
  • sklopná plastová mířidla
  • 10ti ranný zásobník
  • 30ti ranný zásobník Magpul PMAG M3
 • Vyrobeno v Německu!
 • Příplatkové vybavení lze osadit po dohodě!
 • Nákupní povolení "samonabíjecí puška", kat. B a povolení na nadlimitní zásobníky

Detailní informace

Detailní popis produktu

LONG BOW ANEB ŠÁHNĚTE DÁL NEŽ SI NEPŘÍTEL MYSLÍ!

Samonabíjecí puška LDT AR 15

Samonabíjecí puška LDT AR 15 vznikla ve spolupráci  etablované Lucemburské zbrojovky Luxembourg Defence Technology, která je na trhu od roku 1960 a německého výrobce samonabíjecích pušek Schmeisser.  AR 15 LDT se řadí do kategorie černých pušek -  "black gun" a vyznačuje se výborným poměrem cena / výkon. Výroba se provádí kompletně v Německu za dodržení vysokých jakostních a výrobních standardů. Cílem je poskytnout střelcům samonabíjecí pušku ve vysoké kvalitě a současně s dobrou cenou Pušky LDT jsou ideální jak na přímé použití po vytažení z kufru, tak mohou sloužit jako výborný základ pro další úpravy a tunning. Každá jednotlivá puška je před opuštěním továrny kontrolována střelbou s různými typy střeliva a s odlišnými zásobníky. Puška umožňuje použití střeliva .223 Rem. i 5,56 NATO

Puška LDT má volně loženou, těžkou (HEAVY) hlaveň Lothar Walther se stoupáním 1/9 a garancí nástřelu 15 tisíc ran. Předpažbí je volně plovoucí (freefloat) s nízkým profilem (SLIM), montážní rozhraní M-Lok, a je vybaveno picatinny lištou po celé horní části horního pouzdra závěru a předpažbí. Hlaveň je zakončena tlumičem výšlehu plamene A2. Pod předpažbím je uložen plynovratný mechanismus délky CARABINE s nízkoprofilovým gasblockem.  Montážní závit ústí hlavně je 1/2 "- 28 UNEF 2A. Předpažbí je tvrdě eloxováno a je kromě tří montážních zápustných šroubů vybaveno v horní části také fixačními kolíky proti protočení.

Rám zbraně je vyroben z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací / tvrdě eloxován. Horní pouzdro závěru je vybaveno mil-spec dorazem závěru, tak aby případné nedovření závěru mohlo být střelcem rychle a efektivně řešeno. Spodní pouzdro závěru má oboustrannou 90° křidélkovou pojistku a oboustranné vypouštění zásobníku. Spoušť má jemný chod a krátký reset. 

Pažba pušky je teleskopická, polymerová, 6 polohová s jasným chodem a nastavením a s protiskluzovou botkou. Pažba má dva QD body pro upevnění řemenu - z leva nebo z pravé strany. Pažbička  je ergonomicky tvarovaná a má protiskluzovou povrchovou úpravu. Buffer tube je v rozměru  "commercial".

Puška je dodávána s čtyřvrstvým ochranným kufrem Negrini s kódovým zámkem, sklopnými plastovými mířidly LDT, montážními klíči a jedním desetiranným zásobníkem. 

Zásobník MAGPUL PMAG 30 AR/M4 GEN M3

MAGPUL PMAG 30 AR/M4 GEN M3 je vysoce odolný polymerový zásobník nové generace s kapacitou 30 nábojů v ráži 5,56x45 NATO / .223 Remington, určený pro zbraně řady AR15/M4. Inovace, zapracované do tohoto modelu zásobníku zajišťují, že GEN M3, vyráběný s použitím nových materiálů a technologických procesů, zaručujícími zvýšenou pevnost, trvanlivost a spolehlivost, představuje typ zásobníku, vysoce překračujícího přísné vojenské specifikace.

Reflexní kolimátor FALKE LE Gen2

Reflexní kolimátor FALKE LE GEN II byl vyvinut v Německu podle armádních specifikací. Jeho konstrukční řešení zajišťuje nejvyšší střelecký výkon v tom nejnáročnějším prostředí, za jakýchkoliv podmínek. Tento kolimátor vyniká extrémně vysokou mírou odolnosti.

Kolimátor se vyznačuje kompaktní konstrukcí s integrovaným rychloupínacím systémem, který chrání kolimátor proti případné ztrátě. Montážní rozhraní je standardní Picatinny rail.  Utěsněná elektronika v nárazuvzdorném kovovém pouzdře je vodotěsná do hloubky 10m.

Záměrný kruh  65 MOA (ekvivalent EOTech) s 2 MOA bodem umožňuje rychlé a přesné zamíření. Výškové a stranové nastavení je v rozsahu 72 MOA.  Automatický spínač zap/vyp je propojen se snímačem pohybu a zaručuje tak extrémně dlouhou životnost baterie. Ovládací prvky jsou umístěny standardně z boku těla kolimátoru a umožňují tak co nejtěsnější montáž  zvětšovacího modulu. Ovládací prvky zahrnují tlačítko zap / vyp, nastavení intenzity pro noční vidění (NV) a ovládání intenzity jasu záměrného kruhu. Ovládací prvky umožňují snadnou manipulaci i v rukavicích. 

Pokud je kolimátor sejmut,  po 5 minutách se automaticky přepne do klidového režimu a okamžitě se aktivuje při opětovné instalaci. Z klidového stavu se automaticky vypíná po dvou hodinách. Po opětovném zapnutí se FALKE LE automaticky vrátí k dříve nastavené úrovni jasu. Použitá čočka má ochranné povlakování proti mechanickému poškození a poškrabání a je shodná se safírovými skly, která se používají na ciferníky prvotřídních hodinek. Konstrukce čočky tak zabezpečuje snadné čištění bez nebezpečí poškrábání. Patentovaný systém clony "killflash" (je součástí dodávky) lze spolehlivě namontovat a odstranit během několika sekund.

Kolimátor je dodáván v ochranném kufru s montážními klíči a clonou odrazu světla. Součástí balení je i baterie.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s plynovým kanálem
Ráže: .223 Rem
Váha: 3550 g
Délka: 87,5 / 95 cm
Hlaveň: 16,75", 1:9 Lothar Walther, volně plovoucí
Úsťové zařízení: tlumič výšlehu A2
Pouzdro závěru: Kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizace
Závěr: Samonabíjecí s manganovým fosfátováním
Předpažbí: volně plovoucí M-Lok, picatinny lišta na vrchu, eloxování
Spoušť: krátký reset, jemný chod
Mířidla: plastová, sklopná, stavitelná
Pažba: výsuvná, 6 pozic
Pažbička: ergonomicky tvarovaná, protiskluzová
Pojistka: oboustranná, křidélková, 90°
Zásobník: na 10 nábojů
Vnější závit ústí hlavně: 1/2 "- 28 UNEF 2A
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 7.9.2023
Zatím nepoužito. Kvalitní zbraň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Luxembourg Defence Technology S.A., spíše známá jako  LuxDefTec je společnost se sídlem v Lucemburku, která se zabývá výrobou zbraní již několik desítek let.

LuxDefTec byla založena v roce 1960 a v současné době se zabývá výrobou zbraní a jejich exportem do mnoha zemí světa. V roce 2019 spojila společnost síly s německým výrobcem zbraní Waffen Schumacher GmbH a přesunula výrobu samonabíjecích pušek AR 15, které rovněž nesou jméno LuxDefTec zcela do Německa. Samonabíjecí pušky LuxDefTec se řadí do střední cenové třídy, hlavní díly zbraně Upper, Lower Receiver a hlaveň pochází z Německa a zbraň je taktéž kompletována a dodávána z Německa.

Mezi hlavní výhody AR 15 LuxDefTec patří použití kvalitních německých materiálů, montážní preciznost, dostupnost, spolehlivost a výborná cenová hladina. S LuxDefTec se můžete užít zábavy, práce a životního stylu "black rifles" co hrdlo ráčí.