Odhazovák Grey Ghost Gear Roll-Up Dump Pouch

Kód: 20100-14 20100-2 Zvolte variantu
595 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
 • Minimalistický design - low profil
 • Rozměry složený: 6,5 x 4 cm
 • Rozměry rozložený: v 25 cm x d 18 cm x š 13cm
 • Složitelný do integrovaného pouzdra
 • Připevnění na MOLLE vazbu pomocí oka a přiloženého plastového T klipu
 • Objem 5,7 litrů
 • Rozměry složený: 6,5 x 4 cm
 • Rozměry rozložený: v 25 cm x d 18 cm x š 13cm
 • Zatahování s olivou pro úplné uzavření odhazováku
 • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho
 • USA  Veteran Owned Brand! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehký, složitelný, odolný a skladný. Low-profile/high speed - tohle přesně vystihuje odhazovák od GGG.

Odhazovák nebo chcete-li Dump Pouch se stal nezbytným doplňkem většiny střelců. Jednoduché řešení, jak se vyhnout karabinám k zavěšení prázdných nebo plných zásobníků, a navíc do něj dáte vše co vám zrovna zavazí, potřebujete rychle odložit nebo co budete naopak za chvíli potřebovat. I kdyby to měla být rolka vašeho oblíbeného třívrstvého, hebkého...

Odhazovák GGG je sbalitelný do vlastní kapsičky a ve sbaleném stavu má rozměr pouhých 6,5 x 4 cm. Kompatibilní s MOLLE vazbou, pro jeho připevnění stačí protáhnout úchytné oko vazbou a zajistit přiloženým klipem. Tento způsob připevnění zajišťuje, že odhazovák se v pohodě umístí mezi vaše ostatní pouzdra a holstry aniž by zavazel. V rozloženém stavu má odhazovák rozměry: v 25 cm, d 18 cm, š 13 cm. Vstup je opatřen zatahováním s olivou, kterým vak bezpečně uzavřete, aby vám nic nevypadlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstroj
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.