V pátek 22.9.2023 má naše kamenná prodejna zavřeno. Děkujeme za pochopení

Panel na tři zásobníky Grey Ghost Gear Compact triple Mag Panel 5.56

Kód: 2363
1 600 Kč –21 %
compact triple mag panel 2
1 600 Kč –21 % 1 255 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Panel na tři zásobníky

  • Bungee retenční popruhy
  • Kompatibilní se všemi systémy MOLLE / PALS
  • Vyrobeno z laminátového nylonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Triple 5.56 Mag Pouch pojme tři zásobníky ve stylu 5.56. Design s otevřenou horní částí zahrnuje záchytný popruh bungee, který umožňuje tiché vyjmutí zásobníků. Pouzdro má také laserem vyříznuté štěrbiny na přední a zadní straně, což uživateli umožňuje naskládat na něj další modulární pouzdra. Vyrobeno z laminátového nylonu a připojeno k jakémukoli popruhu MOLLE / PALS. K dispozici v barvě MultiCam.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstroj
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.